3 надихаючих молитов для одиноких, які хочуть вийти заміж

Author name 8 Липня 2021 в 09:07

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Дорогий Господь, я молю, щоб Ти забезпечив кожного чоловіка хорошою дружиною, яка стане його другою половинкою.

Очікування Господньої молитви

Дорогий Батько, Твоє слово говорить, що ми повинні чекати Тебе і бути мужніми. Отже, Батько, ми молимося прямо зараз за самотніх людей, які хочуть одружитися. Я прошу, Господь, щоб Ти дарував благодать і милість всім одиноким жінкам і чоловікам, які бажають вступити в шлюб. Я молюся, щоб Ти даєш більше бажання їх серця. Батько, ми довіряємо Тобі їх шляху і віримо, що Ти забезпечиш дружину / чоловіка в ідеальний час. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва в пошуках спорідненої душі

Дорогий Батько, Твоє слово сказало, що недобре бути чоловікові одному і Ти зробиш його помічником, яке можна порівняти з ним. Дорогий Господь, я молю, щоб Ти забезпечив кожного чоловіка хорошою дружиною, яка стане його другою половинкою. Батько, я молю, щоб Ти допоміг чоловікам знайти дружин, тому що Ти сказав: “Той, хто знаходить дружину, знаходить гарне та отримує прихильність від Господа”. Ми заявляємо про благовоління кожному чоловікові та кожній жінці в ім’я Ісуса. Амінь.

Молитва однієї плоті

Господь, Твоє слово говорить, що чоловік залишить своїх батька і матір і буде міцно триматися за свою дружину, і вони стануть одним тілом. Ми молимося, всемогутній Бог, про пристрасному бажанні одиноких чоловіків і жінок, що бажають вступити в шлюб. Боже, ми молимося, щоб люди стали зрілими людьми Божими, готовими взяти на себе духовне керівництво в будинку. Господь, я молю, щоб Ти допоміг одиноким жінкам проявити терпіння в очікуванні слушного чоловіки-християнина. Ми просимо про це в ім’я Твоє святе, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею