3 хороших надихаючих молитов на робочому місці. Читайте з вірою в серці

Author name 22 Липня 2021 в 13:07

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Молитва перед роботою – відмінний спосіб почати свій день. Якщо ви потребуєте в Божій присутності після ранкових зборів або під час обіду.

Молитви за мир на роботі

Єгова, мій Бог, коли я сьогодні вирушив на роботу, допоможи мені бути легким в офісі і джерелом натхнення для наших клієнтів і моїх колег. Вклади мені в рот правильні слова, які зміцнять інших і вселять в них надію. Господи, допоможи мені бути джерелом благословення для тих людей, які переживають важкі часи. Наповніть моє робоче місце спокоєм і видаліть все, що може викликати розбрат. Будьте нашим щитом і провідником у всьому, що ми робимо. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва про мир над безпекою роботи

Чудовий Бог, я хвалю Тебе, бо Ти моя сила та міць, навіть коли мене обтяжує страх. Я звертаюся до вас зі своїми побоюваннями з приводу безпеки роботи. Убережи мене від невіри, оскільки я надійно перебуваю в наших силах забезпечувати. Я залишаю кожен аспект моєї робочої ситуації в ваших люблячих руках і мирно відпочиваю в вас. Направ мене і заспокой мій дух. Зміцнюйте мою віру в те, що я не тільки збережу свою роботу, але і буду просуватися по службі і буду просуватися по службі. Амінь.

Молитва, щоб мирно слухати

Боже правди, я зізнаюся, що часто накликали на себе турботу і сварки через те, що не вмію добре слухати тебе і інших. Ваше слово говорить мені, що я повинен швидко слухати, повільно говорити і повільно сердитися. Чи можу я не забути провести з вами це важливий час перед тим, як відправитися на роботу, просто слухаючи вас через ваше слово і ваш Дух і знаходячи ваш світ. Допоможіть мені спокійно слухати інших на роботі, щоб я міг розуміти своїх колег і допомагати їм. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею