Молитва про дозвіл неприємних ситуацій. Читайте з вірою в серці

Author name 26 Липня 2021 в 17:07

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, допоможіть мені бути спокійним і незворушним, щоб я міг зосередитися і діяти ефективно.

Молитва, коли я пригнічений

Боже перемоги, допоможи мені подолати мої перегони та блудні думки. Зосередьте свої думки, щоб я міг зосередитися на роботі, яку мені потрібно зробити. Допоможіть мені добре провести день на роботі та захистіть мене від занепокоєння з приводу всіх справ, які мені потрібно зробити.

Коли я приголомшений, я вдячний за те, що можу бігти до тебе. Я твердо стою в наших силах, щоб захистити мене від усього, що могло б мене збити з пантелику. Дякую вам за те, що ви дали мені не дух страху, а силу, любов і здоровий глузд. Амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва про спокій і зосередження

Боже світу, я часто відчуваю стрес через сильний тиск на роботі. Я прошу, щоб Ти дав мені можливість бути спокійним, зосередженим і безтурботним. Коли темп дуже завантажений, або коли мій начальник вимагає, або я поспішаю, щоб укластися в термін, просто заспокойте свої емоції.

Допоможіть мені бути спокійним і незворушним, щоб я міг зосередитися і діяти ефективно. Я дякую вам за те, що ви Бог, заспокійливе море і вщухає шторм. Дякую тобі за те, що ти мій Господь світу. Амінь.

Молитва про дозвіл неприємних ситуацій

Боже милосердя, мені потрібно терпіння і безтурботність, щоб справлятися з дратівливими ситуаціями, які часто виникають на моєму робочому місці. Допоможіть мені під тиском, коли комп’ютер, копіювальний апарат або інше обладнання не працює. Допоможіть мені бути приємним, коли телефон продовжує дзвонити, поки я намагаюся зосередитися на проєкті.

Я молюся за мир на моєму робочому місці, Господь. Дякую Тобі, Господь, за те, що Ти щедро даруєш благодать. Допоможіть мені люб’язно розібратися з цими неприємними проблемами та бути для вас яскравим і яскравим свідченням. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею