Молитви, щоб бути доброзичливим і допомагати людям. Читайте з вірою в серці

Author name 28 Липня 2021 в 14:07

Поділитися статтею

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Господи, дайте мені уявлення про те, як поводитися з колегами, які мають негативне ставлення, погану трудову етику, пліткують або недоброзичливі.

Працюйте як молитва

Вірний батько, спасибі за мою роботу. Господь, твоє слово говорить, що у всьому, що ми робимо, ми повинні робити це як з тобою, а не як людина. Сьогодні, коли я приступаю до роботи, дозвольте мені зробити це як з вами, а не як людина. Я покриваю себе і свого колегу кров’ю Ісуса.

Допоможіть нам зарядитися енергією, щоб ми могли з благодаттю розв’язувати проблеми. Господи, тримай наш розум чистим від будь-яких що відвертає чинникі і допоможи нам надихнутися здійснювати прекрасну роботу на славу Твого святого імені. В ім’я Ісуса ми молимося, амінь.

Так, по вірі вам буде!
Так, по вірі вам буде!

Молитва про позитивні відносини

Боже, Будівельник за все, будь ласка, допоможи мені побудувати позитивні відносини з моїми колегами. Дайте мені можливість бути натхненником і приносити радість тим, з ким я працюю. Допомагайте мені бути доброзичливим, допомагати людям, коли вони потребують допомоги, і підтримувати їх проєкти та ідеї. Дозвольте мені стати хорошим командним гравцем, з яким іншим подобається працювати.

Дайте мені уявлення про те, як поводитися з колегами, які мають негативне ставлення, погану трудову етику, пліткують або недоброзичливі. Допоможіть мені докласти всіх зусиль, щоб зробити те, що веде до миру і зміцнення інших. Амінь.

Молитва про надійність

Непохитний Батько, я дякую Тобі за твою вірність мені. Допоможіть мені бути схожим на вас – що заслуговує на довіру і надійним. Нехай мій бос, мої колеги та люди, яким ми служимо, знають, що я надійна людина. Допоможіть їм відчути впевненість в тому, що я роблю те, що обіцяю.

Допоможіть мені стримати слово, коли я скажу, що завершу проєкт в певний час. Допоможіть тим, з ким я працюю, зрозуміти, що я готовий підтримати їх проєктами. Чи можу я бути відомий на роботі як справжній, чесний і лояльний співробітник. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею