Молитва, коли обставини сильніше за вас і ви не можете з ними впоратися

Author name 28 Квітня 2020 в 23:04

Поділитися статтею

Господь захистить вас
Господь захистить вас

Господь врятує вас від кожної прихованої пастки ворога, і він захистить вас від помилкового звинувачення і будь-якого смертельного прокляття.

Той, хто живе в притулоку Всевишнього, буде перебувати в тіні Всемогутнього. Я скажу Господу: «Мій притулок і моя фортеця, мій Бог, якому я довіряю». Бо він позбавить вас від пастки для птахів і від смертельної хвороби. Він накриє тебе своїми крилами, і під його крилами ти знайдеш притулок. Псалом 91: 1-4

Коли ви сидите на троні під тінню Шадді, ви приховані в силі Бога Всевишнього. Він – надія, яка тримає мене і Фортеця, щоб захистити мене, єдиний Бог для мене, і моя велика впевненість. Він врятує вас від кожної прихованої пастки ворога, і він захистить вас від помилкового звинувачення і будь-якого смертельного прокляття. Його масивні руки обвивають тебе, захищають тебе. Ви можете бігти під його прикриттям і сховатися. Його вірні руки – це щит, що оберігає вас від зла. Псалом 91: 1-4

Батько, я приходжу до тебе змученим і втомленим від важких часів, через які я недавно пройшов. Я приходжу до Тебе в пошуках Твого притулку, де я знаю, що можу знайти безпеку і відпочити в Твоїй тіні.

Батько, Ти могутній. Я знаю, що мої обставини будуть виправлені і вирішені за допомогою Твоєї великої сили. Спасибі, що Ти захищаєш мене.

Дякую Тобі, що я завжди вкриваюся під Твоїми крилами. Спасибі за те, що Ти сила, якій я можу довіряти.

Батько, я знаю, Ти можеш врятувати мене від цих випробувань. Я буду терпляче чекати, поки Ти допоможеш мені розібратися в мені.

Ти завжди був вірний мені. Я схиляюся Тобі. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею