Молитва про захист ваших дітей

Author name 8 Травня 2020 в 17:05

Поділитися статтею

Мати молиться за дітей
Мати молиться за дітей

Господь, дай моїм дітям тверду віру і віру в Тебе, яка заспокоїть їх страхи, знаючи, що вони будуть жити в безпеці з Твоєї надійним захистом.

Батько, я довіряю своїм дітям Твою люблячу турботу. Ти – найсильніший вплив в їх житті, тому я прошу Тебе оточити їх постійною присутністю і безпекою. Оскільки Ти любиш дітей, Ти навіть більш стурбований, ніж я, як батько. Ти серйозно ставишся до їх захисту. Захисти їх Своїм Святим Духом навколо них, як екраном, який відхиляє будь-яку шкоду, спрямований на їх шляху. Захисти їх від небезпеки в школі, зовні або всередині. Розмісти своїх ангелів в тих місцях, де вони бувають. Нехай зло не наближається до них.

Дай їм тверду віру і віру в Тебе, яка заспокоїть їх страхи, знаючи, що вони будуть жити в безпеці з Твоєї надійним захистом. Захисти їх від спокуси і тих, хто спробує змусити їх піти на компроміс зі своїми переконаннями. Коли прийде біда, нехай вони волають до Тебе, їх Захиснику і надай їм допомогу у всьому. Нехай їх безпеку спочиває не в цьому світі, а в їх відносинах з Тобою і в їх вічному майбутньому. Щодня наказуй, що цей світ не є їх останнім будинком і що ніщо і ніхто не може відокремити їх від Твоєї любові. В ім’я Ісуса, Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею