Молитви про набуття і зміцненні віри в Бога

Що таке віра?

Євреям 11: 1 описує віру як «… впевненість в тому, на що ми сподіваємося, і впевненість в тому, чого ми не бачимо».

Віра повністю довіряє невидимому Богу. Віра знає, що Він любить нас повністю. Віра знає, що смерть і воскресіння Ісуса були платою за наші гріхи. Віра вірить, що Слово Боже – це все, що нам потрібно знати, щоб жити святим і приємним життям.

На жаль, бувають випадки, коли наша віра слабшає. Наші обставини здаються занадто складними, наша надія дуже мала, і наша віра в те, що невидимо, в’яне.

Як і батько одержимого бісами сина в Євангелії від Марка 9, нам всім іноді потрібна допомога в нашій вірі. Допоможи моєму невірству.

Тобі потрібно більше віри? Коли нам потрібно більше віри, як і батько в цьому уривку зі Святого Письма, ми можемо просити більшого. Ми можемо сміливо йти перед Отцем нашої віри. Прохання про укріпленої вірі допомагає зміцнити нашу довіру і віру в те, що є істиною – не бачимо, а невидиме.

Як ви просите Бога про зміцнення віри?

Ось 3 молитви з проханням про зміцнення віри:

Молитва, щоб мати віру в невидимого Бога

«Бо ми живемо вірою, а не видінням». (2 Коринтян 5: 7)

Батько Бог, відкрий мені очі, щоб не бачити світ більш ясно, але щоб побачити Тебе. Відкрий мої очі, щоб побачити, як Ти працюєш навколо мене і в мені. Нічого не відбувається випадково. Ти організуєш кожен день мого життя. Дозвольте мені побачити Твою руку в мирському і фантастичному. Допоможи мені повірити в те, чого я не бачу, і повірити в Твоє невидиму присутність. В ім’я Господа. Амінь.

Молитва про подолання зневіри і набуття віри

«Якщо зможеш», – сказав Ісус. «Все можливо для того, хто вірить». Відразу ж вигукнув батько хлопчика: «Я вірю; допоможи мені подолати зневіру! »(Марка 9: 22-24)

Небесний Отець, іноді я відмовляюся в своїй вірі в те, що Ти бачиш і чуєш мене. Цікаво, чи будеш ти відповідати на молитви, як батько одержимого бісами людини? Я вірю, але я прошу Тебе допомогти моєму невірству. Зміцни мою віру в Тебе, щоб я зміг зробити все, що від мене потрібно. Амінь.

Молитва про силу, яка збільшує віру

«Я можу зробити все це через того, хто дає мені сили». (Филип’ян 4:13)

Боже, моя сила пішла. Я не можу, але Твоє Слово говорить, що я можу зробити все через Христа, який зміцнює мене. Дай мені Свою силу, не фізичну, а силу, щоб рухати гори, які випливають з віри в Ісуса. Допоможи мені розраховувати на те, що Ти зробиш те, що, на мою думку, я не зможу Нехай Твоя сила підтримає мене. В ім’я Ісуса. Амінь.

Після весілля з чоловіком почав нове життя: учасник Холостячки-2 Хветкевич наважився на те, чого боявся раніше

Відомий український бізнесмен та учасник "Холостячки-2" показав, на що наважився після весілля зі своїм коханим. Андрій Хветкевич кардинально змінив імідж

Катя Полтавська заявила, що коли гуляє Остапчук, усім іншим заборонено виходити на двір: елітарність зашкалює

Молода дружина телеведучого Володимира Остапчука показала, як вони гуляють і займаються спортом на території свого житлового комплексу. В Мережі помітили, що коли зірка на вулиці, інших жильців поруч немає.

Одинаки українського шоу-бізнесу: Андрій Данилко, Леся Нікітюк та інші зірки, які ніколи не були в шлюбі

Часто буває, що саме відомі і популярні люди, які мають тисячі прихильників, не можуть знайти свою другу половинку. Серед представників українського шоу-бізнесу теж є багато одинаків.

Натуральна вікова краса: 66-річна Наталія Сумська показала себе без макіяжу і вразила публіку – розкішна жінка

Наталія Сумська – відома українська акторка театру і кіно, яку обожнюють мільйони українців. Жінці вже давно за 60 та її досі вважають однією з найкрасивіших артисток України.

Розсипчасте тісто і ароматна начинка. Розгружаємо морозилку до літа і готуємо смачнющий ягідний пиріг

Розгружаю морозилку до літа: готую смачнющий полуничний пиріг з розсипчастим тістом і заливкою

44-річна Оля Полякова вперше заговорила про усиновлення дитини: “Треба змінювати відношення до цього”

Українська співачка Оля Полякова вважає, що українцям потрібно змінювати відношення до процесу усиновлення дітей. Адже після війни дітей-сиріт буде набагато більше ніж раніше і всі вони заслуговують батьківського тепла.

Арсен Мірзоян розповів, як Антона Лірника здивувала позиція Андрія Молочного: “Тоді все повспливало”

Відомий український співак Арсен Мірзоян особисто знайомий з Антоном Лірником і Андрієм Молочним. Він розповів, як спливла їх позиція і де вони зараз.

Схожі статті

Ось важлива молитва, яку промовляють у Світлу седмицю: церковні традиції тижня після Великодня

Після свята Великодня настає Світла седмиця або Світлий тиждень. В ці дні треба молитися та просити про здоров'я, благословіння і мир на землі.

Привітання з Благовіщенням 2023: картинки та музичні відкритки з гарними побажаннями українською

Сьогодні, 7 квітня, православні українці східного обряду відзначають велике свято Благовіщення. Картинка-привітання з побажанням для ваших рідних буде гарним початком дня.

Які три речі потрібно викинути з дому 6 квітня у переддень Благовіщення Пресвятої Богородиці: церковні правила

Благовіщення Пресвятої Богородиці 7 квітня - це одне з найважливіших християнських свят. В переддень Благовіщення 6 квітня треба дотриматись певних правил, щоб наступний рік був в злагоді.

Яблучний Спас і Преображення Господнє: найсильніша молитва на церковне свято 19 серпня про мир та здоров’я

На дату 19 серпня випадає Преображення Господнє. У народі це церковне свято називають Яблучним Спасом. Про що ж молитися у такий світлий день?