6 травня Троїцька Батьківська субота. Молитва. Що потрібно зробити в цей день

Author name 5 Червня 2020 в 17:06

Поділитися статтею

Моліться з вірою
Моліться з вірою

Пам’ятати тих людей, які пішли в інший світ, – це не тільки обов’язок, але також і моральна потреба душі.

Одним з проявів милосердя є молитва за тих, хто пішов в інший світ. Це свідчення нашої самовідданої любові до ближнього. Адже мертві більше не можуть виражати себе в матеріальному світі, молитися, робити щось хороше натомість. Вони тільки відчувають, чують, знають всі … і чекають нашої допомоги.

 ""

Пам’ятати тих людей, які пішли в інший світ, – це не тільки обов’язок всіх тих, хто слідує православним канонам і їх релігійним обов’язків, але також і моральна потреба душі.

Значення батьківського суботи

Троїцька поминальна субота – скорботний день, день пам’яті загиблих. І враховуючи, що це універсальний день пам’яті, кожен віруючий не повинен ігнорувати його. Обов’язково присвятіть молитви за душі покійних.

Так, Вселенська поминальна субота напередодні свята – це, перш за все, день пам’яті покійних. Але цей святий день має кілька більш глибокий сенс.

 ""

Троїцька поминальна субота – це день любові, а не поділу її на друзів і недругів. В наші дні під увагою всіх, хто пов’язаний з нами з вищим ступенем спорідненості – споріднення у Христі. Особливо слід пам’ятати, що є ті, кого нікому згадати в цей день. Іншими словами, молитви про батьківську суботу читаються як для родичів, так і для всіх інших душ, які залишили царство живих.

У Троїцьку батьківську суботу обов’язково потрібно відвідати могили близьких.

 ""

Існує думка, що в батьківську суботу ви не можете займатися домашніми справами, але це не так.

Ви можете робити домашні справи після відвідин храму і цвинтаря. Також в батьківську суботу Трійці рекомендується утримуватися від розваг, перегляду розважальних програм, святкування весіль, іменин та інших свят.

Якщо можливо, день повинен бути проведений тихо і мирно, вдаючись до роздумів про життя і смерті, вашому шляху, молитвах і смиренні. Вважається, що якщо живі моляться за померлих, то мертві у відповідь з небес моляться за них.

Після відвідин кладовища все супроводжують цей день за святковим столом. Вечір проходить за спогадами, розмовами про покійних. Це тільки хороші і яскраві історії, в такі дні не можна говорити про поганих речах. Щоб захистити тварин, в цю суботу їх обкурюють – тоді худоба не буде боятися грози. І в цей день прийнято освячувати лікарські трави.

У Троїцьку батьківську суботу нехай все згадають душі наших батьків і предків, сестер і братів, які залишили цей світ. Нехай свічки в пам’яті родичів будуть запалені яскраво, нехай щиро будуть почуті молитви, нехай їх душі будуть очищені від усіх земних гріхів, нехай наша пам’ять завжди шанує і дбайливо зберігає спогади про улюблені.

 ""

Молитва за померлих

Суботня Трійця прийшла до нас,

Давайте згадаємо тих, кого не можна повернути!

Вони, як сонячні промені,

Висвітлюють наш життєвий шлях!

Давайте згадаємо їх

Помолимося за душі, за їх світ!

І ми самі станемо чистіше

Завдяки молитві це так просто!

Спіть, улюблені, рідні.

Ваш світлий дух не згас.

У наших душах ви живі.

Ми завжди будемо пам’ятати про вас.

В ім’я Господа, амінь.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею