Вилікуваний силою зцілення молитви. Як хлопчик дізнався, що молитва може перемогти хворобу

Author name 16 Липня 2020 в 12:07

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

Бог може зцілити нас фізично і морально.

З дитинства я завжди молився за зцілення себе і інших. Це було те, що мої батьки прищепили нам, як дітям. Незалежно від хвороби, від застуди до важкої хвороби, мої батьки вчили нас, що цілюща сила молитви може вилікувати її.

Історія лікування

Коли мені було вісім років, я був в лікарні протягом кількох днів через інфекцію нирок. Наша церковна громада молилася за моє зцілення, і з ласки Божої я зцілилася і більше ніколи не перенесла інфекцію нирок. У той час я не до кінця розумів, як молитва може зцілити когось, але я знав, що інші моляться за мене, і я був зцілений. З тих пір я теж молився незліченну кількість разів, щоб інші зцілилися.

Одна з моїх улюблених євангельських історій – про батька, який привів свою хвору дитину до учнів для зцілення, але вони не знали, що робити. Коли Ісус побачив, що відбувається, він втрутився і запитав батька, чи вірить він, що його дитина може бути зцілена. Батько відповів: «Я вірю, поможи моєму невірству». Незважаючи на невизначеність батька, Ісус зцілив його сина.

 ""

Мені подобається ця історія, тому що до неї легко ставитися. Іноді ми всі стикаємося з постійною хворобою, яка змушує нас сумніватися в нашій вірі. Доброю новиною є те, що Ісус не судив цю людину, которій сумнівався в вірі. Він мав співчуття і зцілив дитину. Те ж саме стосується нас. Бог зцілює нас, навіть коли у нас є сумніви. Навіщо? Тому що Бог знає, що в наших серцях і любить нас.

Бог може зцілити нас фізично і морально. Іноді процес загоєння може зайняти більше часу, ніж ми хочемо, або виглядати інакше, ніж ми очікували. Іноді ми не можемо отримати фізичне зцілення. Це не означає, що Бог залишив нас або що наші молитви були неадекватними. Незалежно від результату, звернення до Бога в молитві заспокоїть дух і принесе мир.

Всі ми так чи інакше потребуємо зцілення. Давайте не будемо втрачати надію на силу в молитві.

Господь, Ти великий лікар, зціли нас сьогодні.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею