3 сильних молитов за гарне здоров’я

Author name 21 Липня 2020 в 19:07

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

У ці важкі часи – читання молитов допомагає.

Ось 3 найсильніших молитов за гарне здоров’я.

Молитва про сильне тіло

Господь, Ти моя Сила, і вся сила належить Тобі. Я молюся про сильне і енергійне тіло, яке може легко виконувати важку роботу, займатися фізичними вправами і має сильний опір хворобам. Я дякую Тобі за те, що, довіряючи Тобі, я знаходжу нову силу і злітаю високо, як орел. Я побіжу і не втомлюся, я буду ходити і не падаю в обморок. Я дякую Тобі за те, що Я Твоє творіння, і Ти слідкуєш за мною. Амінь.

Молитва про сильну імунну систему

Всемогутній Господь, я молю, щоб Ти благословив мене сильною імунною системою, щоб у мене була потужний захист від бактеріальних і вірусних інфекцій. Я дякую Тобі, що коли Ти створив мене, Ти вклав цю систему в мене, щоб захистити мене від хвороби. Допоможи мені бути старанним, щоб зміцнювати імунну систему через здорові звички і уникати шкідливих звичок. Амінь.

Молитва про захист від вірусних хвороб

 ""

О Боже, мій Порятунок, я молю, щоб Ти був моєю сильним захистом від цього вірусу, який руйнує здоров’я багатьох людей і навіть приносить смерть тисячам. Я вірю Твоєму Слову, що, коли я вірю в Тебе, Сонце Праведності повстане з лікуванням в Його крилах. Встановіть охорону навколо мене і моїх близьких і дайте нам імунітет до цієї страшної хвороби, коли ми насолоджуємося Тобою. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею