Молитва хвали і подяки. Читається з вірою в серці

Author name 31 Липня 2020 в 17:07

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог (Івана 1: 1).

Хвала і подяку нашому Великому Богу і Спасителю Ісусу Христу, який використовує Слово Боже, яке є духовно хвилюючим. Це одна молитва, молитва зі словами. Використовуйте це, або ще краще, напишіть свою власну похвалу і молитву подяки, засновану на віршах з Біблії.

Отче наш, мистецтво небесне, ми освячуємо ім’я Твоє. Ми молимо, щоб прийшло твоє царство і твоя воля буде, як на небі, так і на землі (Лк. 11: 2). Ви гідні Ісуса, щоб отримати славу, честь і силу, бо все Ти створив, а для Твого задоволення вони були створені (Об. 4:11). Ми підносимо тебе, наш Бог, наш Цар; і ми будемо благословляти Твоє ім’я на віки віків (Псалом 145.1). Ми звеличуємо і поклоняємося Тобі, Святий Бог (Псалом 99: 9). І в цей день ми говоримо: «Слава Господу», і ми закликаємо Твоє ім’я, проголошуючи все, що Ти робиш для нас, завжди звеличуючи Твоє ім’я (Іс. 12: 4).

 ""

На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог (Івана 1: 1), і Слово стало плоттю і перебувало між нами (Івана 1:14). Ми дякуємо Тобі, могутній Бог, за те, що Ти виявив Себе у плоті, виправдався в Дусі, побачив ангелів, проповідував язичникам, увірував в світ і прийняв на славу (1 Тим 3:16).

Алілуя, в Тобі Господь перебуває в повноті Божества (Кол. 2: 9). Ми знаємо, що є Один Господь, одна віра, одне хрещення (Еф. 4: 5) і що є три, які мають запис на небесах, Отець, Слово і Святий Дух, і що ці три єдині (1 Івана 5: 7). Ти, Господь Ісус, Син Божий (1 Іоанна 5:20). Ми знаємо, що Ти є шлях, істина і життя, і що ніхто не приходить до Отця, як тільки через Тебе (Іоанна 14: 6). В Ім’я Ісуса. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею