Молитви про Божу силу, очікуванні і надії

Author name 18 Вересня 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

Боже, будь ласка постав мене силою Твого Святого Духа в моєму фізичному тілі.

Молитва про руйнування фортеці хвороб та інвалідності

Небесний Батько, я дякую Тобі за те, що це нещастя переможене через Тебе, тому що Ти любиш мене. Я знаю, що зброя війни, яким Ти мене благословив, має божественну силу, щоб зруйнувати цю фортецю хвороб і недуг. В ім’я Могутнього Ісуса всі симптоми, які були підняті проти мене, знищені. Все, чого не повинно бути в моєму тілі, беруть в полон і виселяють назавжди! Амінь.

Молитва про силу

О Боже, з достатку Твоїх славних багатств, будь ласка, постав мене силою Твого Святого Духа в моєму фізичному тілі. Моє серце повно віри в Тебе. Я знаю, що Твоє зцілення перевершить всі, що я можу зрозуміти, через сили Твого Святого Духа, що діє в мені. Я буду дивитися крізь пальці на бурхливі хвилі немочі. Тобі слава на віки вічні. Амінь.

 ""

Молитва впевненого очікування

Святіший Бог, дякую Тобі за те, що Ти вилив на мене Свій Дух і зцілив моє тіло, тому що я чую Твоє Слово і вірю йому. Я розмірковую про незвичайні чудеса, які Ти чинив протягом всієї історії, і моя віра стала сильнішою. Я з упевненістю очікую того, що відомо. Я з великим задоволенням чекаю прояву Твого зцілення, бо вірю в Тебе. Амінь.

Молитва надії

Господь, я чекаю, коли Ти принесеш мені зцілення. Моя душа чекає, і я сподіваюся на Твоє Слово, тому що в Тобі є любляча доброта і повне позбавлення від всіх хвороб. Я благословенний і вдячний за те, що перебуваю в присутності мого Спасителя, маючи доступ до Твого трону залу і близькість з Тобою. Я знаю, що моя надія не буде розчарована через Твою велику любов, яку Ти виливаєш на нас, тих що вірять. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею