Ці 4-е ранкових молитов допоможуть вам сьогодні – починайте кожен день з Богом

Author name 12 Березня 2020 в 08:03

Поділитися статтею

Ісус піклується про кожного, хто живе на Землі
Ісус піклується про кожного, хто живе на Землі

Ранкова молитва – це прекрасний спосіб зосередити свій час і увагу на пошуку Божого плану на майбутній день. Неважливо, потребуєте ви в підбадьорення, силі і спокої, Бог може зустріти вас дуже реальним і справжнім чином, коли ви постанете перед Ним зі смиренним серцем.

Ранкова молитва це прекрасний спосіб зосередити свій час і увагу на пошуку Божого плану на майбутній день. Неважливо, потребуєте ви в підбадьорення, силі і спокої, Бог може зустріти вас дуже реальним і справжнім чином, коли ви постанете перед Ним зі смиренним серцем. Шукайте Божу присутність щоранку, перш ніж ваша енергія і увага буде залучено до проведення всіх ваших завдань.

Сьогодні з Ісусом

Господь, Ісус, захисти мене в цей день, і я хочу, щоб Твоя воля здійснилася. Так що, що б не трапилося, візьми мене за руку і проведи по тернистому шляху сьогоднішнього дня. Амінь.

Божі обіцянки на сьогодні

Небесний Батько, я був так безтурботний, коли справа дійшла до того, що я взяв на себе Твої обіцянки і зробив їх своїми. Але сьогодні я схиляюся перед тобою. Я не дозволю своєму людському розуму піднестися над Твоїм духовною спадщиною. Я виконаю все повчання, які ти дав мені сьогодні. В ім’я Ісуса, амінь.

Доброго ранку, Господь

Доброго ранку, Господи! Сьогодні новий день, шанс для нового старту. Вчора минуло й я, можливо, зазнав жалю, помилки або невдачі. Це хороший день, щоб радіти і дякувати, і я роблю, Господь. Дякую Господи, що даєш мені сьогодні, нову можливість любити, дарувати добро і жити по Твоїм заповітам. Амінь.

Наповни мене Святим Духом сьогодні

Дорогий Господь, коли ми піднімаємося, щоб зустрічати кожен новий день, будь ласка, дай нам наповнитися Твоїм духом. Куди б ми не пішли, давайте поширювати любов, радість, мир, добро і вірність. Давайте бажати стати більш схожими на Тебе в Твоїх діях і поклонятися Тобі в думках і діях. Зроби мене краще сьогодні і прости гріхи наші. Спасибі, що завжди йдеш перед про мною. В ім’я Ісуса, амінь.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Ці молитви допоможуть вам в скрутну хвилину

Нагадаємо, Лілія – завод чистого повітря, що привертає любов і щастя

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею