Молитви, проти образ в сім’ї, єдності та примирення

Author name 25 Вересня 2020 в 12:09

Поділитися статтею

Моліться з вірою
Моліться з вірою

Господи, ми бажаємо єдності в нашій родині.

Молитва, що зміцнює

Вічний Бог, ми просимо Твоєї допомоги в поверненні єдності нашої сім’ї. Наші проблеми відокремили нас один від одного. Ми бажаємо знову бути щасливими та єдиними. Ми молимося про те, щоб Ви зміцнили нас, щоб подолати наші проблеми та побачити їх далі як нагороду за те, що ми повністю довіряємо Вам. Давайте будемо молитися один за одного і поділитися своїм посланням любові та надії, підкоряючись Вашої волі в нашому житті. Амінь.

Молитва єдності

Всемогутній Батько, ми молимося, щоб Ти допоміг нам згуртуватися в нашій родині. Ми були єдині цілу вічність. Ми звинувачуємо справи диявола, які намагаються дестабілізувати наш світ. У нас є деякі розбіжності, але ми не дозволяємо їм встати між нами. Допоможіть нам, щоб ми не почали битися зараз. Ми дякуємо вам за наших предків, які вселяли важливість єдності сім’ї в нашому житті. Допоможіть нам змусити їх пишатися. Нехай Твоя любов переповнює наше життя. Амінь.

 ""

Молитва примирення

Могутній Батько, ми, як двоюрідні брати, схиляємо коліна перед Тобою, просячи Твого втручання в об’єднання наших сімей. У наших батьків є свої відмінності, і ми не хочемо бути їх частиною. Ми не хочемо успадкувати їх образи. Ми хочемо допомогти їм примирити свої розбіжності. Допоможи нам зробити це, Господь. Ми бажаємо єдності в нашій родині. Ми хочемо, щоб у всіх була одна мета: беззастережна підтримка один одного в хороші та погані часи. Ми залежимо від Вас. Амінь.

Молитва, яка відкриває очі на все

Господи, дякуємо Тобі за єдність в нашій родині. Ми молимося про те, щоб ви допомогли нам продовжувати жити в гармонії та сприяти самовідданості між собою. Нехай ваша любов наповнює наші серця і відкриє нам очі на цей чудовий дар, який знаходиться прямо перед нами. Вибачте нам за те, що ми прийняли це як належне. Ми просимо Вашого благословення і захисту. Амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею