Молитва, яку потрібно читати кожну п’ятницю: на благополуччя всієї родини

Author name 6 Лютого 2020 в 18:02

Поділитися статтею

Молитва – це особливий час, коли людина знаходиться наодинці зі своїми думками і зосереджується на тому, чого його серце хоче найбільше. Молитися треба кожен день, але п’ятнична молитва має особливу силу.

Молитва на благополуччя всієї родини: читати кожну п’ятницю.

Добрий, всемогутній, сильний Господь, я читаю цю молитву щоп’ятниці, щоб бути почутою Тобою. Вірю в силу твого святого духа і силу твого серця.

Прошу саме сьогодні накрити мою сім’ї особливим покривалом, яке вбереже нас від болю, розчарування, бідності, гіркоти, зради і злої долі.

Я вірю в силу твоєї любові і батьківської опіки, я вірю в те, що ти, Бог, можеш почути кожного віруючого, який звертається до тебе за допомогою. З усього найважливішого і неважливого, найбільше прошу оберігати здоров’я всіх моїх близьких: дітей, онуків, батьків, друзів і вчителів. Всемогутній Господь прошу здоров’я для себе, тому що в цьому світі є багато людей, які люблять мене. За що я також безмірно вдячна тобі.

Молюся сьогодні з відкритим серцем і вірою в твоє добре заступництво.

Як читати молитву:

Бажано читати молитву на самоті, повторювати три рази і не відволікатися під час прочитання молитви на зовнішні чинники.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Як схуднути на 6 кг за 4 тижні без спорту: ТОП-7 простих секретів

Нагадаємо, до 12-ти років українка Христина жила активним життям: грала з однолітками, ходила в школу, на гуртки і любила їздити в табори. Але в один день все змінилося. Перші стадії раку можуть протікати абсолютно безслідно, як це і сталося у Христини.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею