Молитви від конфліктів в сім’ї, прощення і світі

Author name 2 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Так по вірі вам буде!
Так по вірі вам буде!

Господи, прости нас, дай нам терпіння, щоб ми могли дозволити наші розбіжності мирним шляхом.

Коли ваше сімейне життя знаходиться в стані конфлікту, часто страждає ваш емоційний і духовне здоров’я. Ці  молитви про сімейний конфлікт нагадають вам, що ці проблеми тимчасові та що Господь вічний.

Молитва терпіння

Дорогий Бог, у своїй безмежній мудрості ти поклав початок інституту шлюбу і сім’ї. Я вірю, що моя сім’я – це ваш подарунок і перше служіння, яке ви мені дали. Але, Боже, ворог розв’язав війну проти моєї сім’ї. На зміну світу прийшли конфлікти та маніпуляції. Раніше ми любили та поважали один одного, а тепер все егоїстичні. Господи, каюсь від імені всіх. Всі ми образили вас і один одного своїм егоїзмом. Вибачте нам, дайте нам терпіння, щоб ми могли дозволити наші розбіжності мирним шляхом. В ім’я Ісуса ми молимося, амінь.

Молитва любові

Господь Ісус, Ти любив нас, коли ми були ще грішниками, і продовжуєш обсипати нас своєю любов’ю, навіть коли ми зазнаємо поразки. Ми як сім’я втратили лік через біль і гордості. Ми завдали один одному біль своїми діями та словами. Господи, дозволь своїй любові взяти під контроль наші думки, дії та слова, коли ми взаємодіємо один з одним. Будь ласка, допоможіть нам цінувати один одного так само як ви цінуєте нас, і дайте нам благодать, щоб ставитися один до одного правильно. В ім’я Ісуса я молю, амінь.

 ""

Молитва світу

Небесний Батько, я привожу нашу сім’ю до твого престолу. Господи, це було від одного конфлікту до іншого, і кожен раз, коли ми намагаємося вирішити наші розбіжності, справи йдуть тільки гірше. Ворог сповнений рішучості розлучити нас, але саме ви нас звели. Я твердо вірю влади, яку ви мені дали як своїй дитині, і наказую дияволу залишити нашу сім’ю в спокої. Ніщо ні в якому разі не заподіє нам шкоди. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Молитва про прощення

О, Господи, у нас було багато розбіжностей між собою як сім’єю. Господи, ніхто з нас не готовий визнати свою помилку; ми тільки хочемо звинувачувати інших. Святий Дух, нагадай нам про велику жертву, яку наш небесний Отець приніс за нас через свого Сина Ісуса, щоб ми могли змиритися у своїх серцях. Будь ласка, допоможіть нам перестати дивитися на слабкі сторони та недоліки один одного. Давайте ж простимо один одного і будемо сім’єю, що прославляє ваше ім’я. В ім’я Ісуса я вірю і молюся, амінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею