Гості навіть не впізнали: дівчина вирішила схуднути перед весіллям (Фото)

Author name 27 Березня 2020 в 21:03

Поділитися статтею

Софі Метісон з майбутнім чоловіком
Софі Метісон з майбутнім чоловіком

Кожна дівчина перед весіллям ретельно готується надіти те саме біле плаття. 26-річна Софі Метісон не стала виключенням. У дівчини завжди була зайва вага, але після пропозиції вийти заміж усе змінилося.

Софі дала собі слово, що буде найкрасивішою нареченою. Заради цього звання вона вирішила кардинально змінитися. До весілля залишалося чотири місяці. До початку трансформації дівчина важила 127 кілограмів.

Щоб встигнути до весілля, вона скористалася послугами персонального тренера. Спеціаліст придумав для Софі програму тренувань і розписав дієту. Дівчина в основному їла фрукти і овочі.

Протягом 4 місяців майбутня наречена регулярно тренувалася. І ось настав той ранок, той день. Софі настільки змінилася, що її спочатку не впізнали гості. Друзі та близькі подумали, що наречений знайшов іншу наречену.

Девушка похудела к свадьбе
Дівчина схудла до весілля

 ""

Софі Метісон стримала своє слово. Дівчина була прекрасною нареченою. Вона довела, що все можливо. Головне не упускати руки і рухатися тільки вперед. Після такого перевтілення, Софі продовжувала займатися з тренером і дотримувалася здорового харчування.

Софи после похудения
Софі після схуднення
Красивая невеста
красива наречена

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею