«Волочковій тільки не показувати»: балерина не встояла і почала танцювати босоніж у супроводі вуличного музиканта (ВІДЕО)

Author name 25 Вересня 2020 в 19:09

Поділитися статтею

Балерина станцювала босоніж на вулиці
Балерина станцювала босоніж на вулиці

Виступ балерини просто заворожує. Імпровізація вдалася.

Багато хто зупиняється, коли бачить вуличних музикантів. Вони просто грають гарну музику і  цим піднімають настрій перехожим.

Таку картину дуже часто можна зустріти у великих містах, де багато туристів. А щоб потрапити на виступ такого випадкового дуету, потрібно бути справжнім щасливчиком.

Дівчина, яка виявилася балериною, також не змогла пройти повз скрипаля. Спочатку вона сумнівалася, але оператор цього відео зумів умовити танцівницю. Усе відбувалася в Італії.

Подивіться, як дівчина чутливо танцює босоніж. Запевняю, вам сподобається. Навіть противники балету не зможуть відвести очей від того, що відбувається.

  • «Неземний танець»;
  • «Перехоплює подих«;
  • «Приголомшливо, стільки раз переглянула»;
  • «А ви уявляєте, як музиканту було приємно, що під його музику танцює дівчина»;
  • «Ноги дуже красиві у дівчини. Волочковій тільки не показувати, а то шпагати свої теж почне демонструвати всім вуличним музикантам»;
  • «Чому такі талановиті люди, як цей музикант, грають на вулиці? А ті, хто навіть грати не вміє, заробляє мільйони?», – прокоментували відео інтернет-користувачі.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею