Замінила рідну матір: собака кілька днів годувала маленьке кошеня, яке потрапило в біду

Як собака змогла врятувати себе і маленьке кошеня – читайте в матеріалі. Зворушлива історія, яка змушує задуматися.

Історія, яка трапилася у Південній Кароліні, зворушить серця багатьох. Крім цього, вона вкотре нагадає, що тварини дуже розумні й добрі створіння.

Випадкові перехожі почули гавкіт собаки, що лунав з яру. Небайдужі люди подзвонили в службу порятунку тварин, у якій працювала Мішель. Незабаром сама дівчина про це розповіла в Facebook.

 ""

Мішель спустилася вниз і завмерла. Вона побачила, як змучена собака годує маленьке кошеня.

Мабуть від малюка хотіли позбутися. Тому його просто викинули. Але собака не дала вусатому померти. Кошеня і його названу маму забрали до притулку, а незабаром у кожного з них з’явилася любляча сім’я.

 ""

Ви тільки вдумайтеся… Собака спочатку почула плач кошеняти. Потім знайшла його і не залишила більше одного. Вона не дала йому померти від голоду. Вона зігрівала його своїм теплом і любов’ю. Ось це дійсно справжня мати, яка навіть чужу дитину готова врятувати.

 ""

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.