Унікальна українка: Вона перемогла рак і тепер планує працювати з хворими дітками

Author name 6 Лютого 2020 в 17:02

Поділитися статтею

Интересная история об уникальной украинке
С

Після того, як дівчинка переборола важку ступінь раку – вона не змогла спокійно дивитися на хворих діток і прийняла рішення стати доктором-реабілітологом.

До 12-ти років українка Христина жила активним життям: грала з однолітками, ходила в школу, на гуртки і любила їздити в табори. Але в один день все змінилося.

Багато хто знає, що хвороба в організмі людини проявляє себе не відразу. Перші стадії раку можуть протікати абсолютно безслідно, як це і сталося у Христини.

Нічого не віщувало біди, дівчинка як зазвичай поїхала на відпочинок до табору і провела там відмінний вікенд. До кінця зміни, як стверджує сама Христина, вона і її знайомі чимось отруїлися.

«Мені було дуже погано, живіт роздувся. У лікарні ніяк не могли поставити діагноз, припускали асцит – рідина в черевній порожнині ».

Пізніше виявилося, що діагноз був абсолютно помилковим. Уже згодом львівські лікарі «підписали дитині вирок» – мезотеліома – рідкісна форма раку, і відразу четверта ступінь …
Дівчинка була дуже юна, щоб зрозуміти всю серйозність даного захворювання, але її мати Зоряна була налаштована рішуче:

«Це моя дитина і я його нікому не віддам. Треба знайти вихід. При цьому дочка не повинна була бачити моїх переживань, а мені не можна було навіть думки допускати, що щось піде не так ».

Особливою підтримкою для дівчинки так само стала її лікуючий лікар – Зоряна Петрівна. Дівчина і донині вважає її своєю другою мамою.

У лікуванні та реабілітації Христини так само брав участь дитячий онколог Роман Кизима. Роман розповідає, що для лікування дівчинки застосовувалася дуже важка хіміотерапія. Що викликало подив у лікарів, так то, що терапія виявилася діючої і з часом хвороба відійшла.

Більш того, після хімії не виникло ніяких ускладнень, які, могли б привести до не втішні наслідків.

Зараз Христина знаходиться під наглядом фахівців, але її здоров’ю нічого не загрожує. Вона вважає, що їй допомогла не настільки хіміотерапія, як надія всіх оточуючих на її одужання.

Зараз дівчина закінчила медичний коледж за направленням акушер, але за цією спеціальністю Христина працювати не хоче. Зараз вона вчиться в університеті на реабілітолога і веде документацію в одній з лікарень.

Дівчина твердо для себе вирішила, що працювати буде саме з дітками і вважає, що це потрібно і їй, і їм.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Користь та шкода манної каші: скільки можна їсти, щоб не погладшати

Ця історія в черговий раз доводить, що рак – дурень, але не вирок. Прислухайся до свого організму, вчасно проходь медичні чек-апи, і читай більше надихаючих історій на сайті Одна хвилина .

Нагадаємо, Анджеліна Джолі – вважається однією з найпопулярніших актрис Голлівуду і найкрасивішою жінкою світу. Мало хто знає, але в 2013 році Анджеліна зробила операцію на видалення молочних залоз . Все тому, що ризик розвитку онкологічного захворювання грудей у актриси становив 87%.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею