Урок про молитву з притч Ісуса. Уважно прочитайте і вдумайтесь в слова Ісуса

Якщо ми хочемо навчитися вести молитовне життя, немає кращого вчителя, ніж Ісус. Давайте будемо слідувати Його притчі про молитву.

Після Преображення (Марка 9) Ісус, Яків, Іван і Петро повертаються і виявляють, що інші учні сперечаються з вчителями закону. Виявляється, чоловік привів свого біснуватого сина до учнів, і вони не змогли вигнати нечистий дух.

Коли дитину привели до Ісуса, нечистий дух кинув хлопчика в конвульсії. Господь запитав батька, як довго його син був таким, і чоловік сказав, що він був таким з дитинства. Ісус дорікає дух і звільняє дитину.

Після того як Ісус виганяє демона і натовп йде, учні запитали Його: “Чому ми не могли його вигнати? ” Ісус відповідає: “Цей вид може вийти тільки через молитву [в деяких рукописах є слова і пост]” (Марка 9:29).

Моліться з вірою!
Моліться з вірою!

Що цікаво в цій історії, так це те, що учні, ймовірно, молилися, і ми ніколи не бачимо, щоб Ісус молився до вигнання духу. Марк просто говорить нам, що Він дорікає це (вірш 9:25). Коли Ісус вказує, що цей вид духу необхідно вигнати молитвою, Він має на увазі когось з духовної життєвою силою, яка виходить з молитовного способу життя. Така сила приходить від підтримки постійного зв’язку з Богом.

Це тлумачення підтверджується включенням до деяких рукописи слова пост. Очевидно, Ісус не міг зупинитися, щоб постити, перш ніж вигнати дух. Це повинно бути частиною послідовної, дисциплінованої залежності від Бога.

В Євангеліях ми бачимо, як Ісус підтримує цей зв’язок. Автори Євангелій розповідають нам, що Ісус молився понад 25 разів, причому багато хто з них – в приватні моменти зосередженого клопотання.

Якщо ми хочемо навчитися вести таку ж молитовне життя, немає кращого вчителя, ніж Ісус. Давайте будемо слідувати Його притчі про молитву.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.