Притчі Ісуса. Притча про гірчичне насіння

Author name 2 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Моліться з вірою
Моліться з вірою

Як і в багатьох казках Ісуса, Він використовував метафори, щоб повідомити факти про Царство Боже.

Уривок: від Матвія 13: 31-32, від Марка 4: 30-32, від Луки 13: 18-19.

Аудиторія: Великий натовп

Контекст: Ісус вчить біля озера

Ключовий вірш: «Хоча воно найменше з усіх зерен, але коли воно виростає, воно стає найбільшим з садових рослин і стає деревом, так що птахи прилітають і сідають на його гілки» (Матвія 13:32).

Царство Боже прийде з несприятливих почав і змінить світ. Навіть наш календар визначається приходом Ісуса. Ісус пророкував, що це буде той випадок, коли він протиставив Царство Боже до гірчичного зерна, яке починається з малого і виростає в дерево, здатне дати притулок.

Щоб ближче познайомитися з цією притчею, ознайомтеся з постом «Чим Царство Боже схоже на гірчичне зерно?»

Чим Царство Боже схоже на гірчичне зерно?

Одна з кращих речей в наявності декількох Євангелій – це те, як вони дозволяють нам бачити події з точки зору різних авторів. Іноді невеликі деталі пропонують більш глибоке розуміння того, що Ісус зробив або сказав, а також допомагають нам зрозуміти точки зору самих письменників.

Притча Ісуса про гірчичне зерно є хорошим прикладом. І Лука, і Матвій документують це вчення з кілька різних акцентів. Погляньмо!

 ""

Гірчичне зерно в Євангелії від Луки

Тоді Ісус запитав: «На що схоже Царство Боже? З чим мені порівняти його? Воно схоже на гірчичне зерно, що взяв чоловік і посадив у своєму саду. Воно виросло і перетворилося в дерево, а птиці сіли на його гілки »(Луки 13: 18-19).

Як і в багатьох казках Ісуса, Він використовував метафори, щоб повідомити факти про Царство Боже – і вони часто були сільськогосподарськими.

Порівняння гірчичного зерна і царства, схоже, зосереджено на результаті. Це насіння, яке садить Ісус, в кінцевому підсумку стане деревом, де птиці всіх видів зможуть знайти притулок.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею