Жертва матері. Повчальна і теребящіе душу історія

Author name 22 Жовтня 2020 в 12:10

Поділитися статтею

Корейське село
Корейське село

Не будьте жорстокими до своїх батьків.

У моєї мами був тільки одне око. Я ненавидів її – вона мене бентежила. Моя мама тримала невеликий магазин на блошиному ринку. Вона збирала трави тощо, щоб продавати їх і купувати все, що нам було потрібно, за гроші, які нам були потрібні, це було таким ускладненням. Був один день в початковій школі.

Пам’ятаю, був звичайний день, і приїхала мама. Мені було так соромно. Як вона могла так вчинити зі мною? Я кинув на неї ненависний погляд і вибіг. На наступний день в школі мені сказали: «У твоєї мами тільки одне око?!» і вони знущалися наді мною.

Мені дуже хотілося, щоб моя мама просто зникла з цього світу, тому я сказав мамі: «Мамо, чому у тебе немає іншого очі?! Ти зробиш мене посміховиськом. Чому б тобі просто не померти? “Моя мама не відповіла. Думаю, мені було трохи погано, але водночас було приємно думати, що я сказав те, що хотів сказати весь цей час. Може бути, тому, що мама мене не покарали, але я не думав, що сильно образив її почуття.

В ту ніч я прокинувся і пішов на кухню за склянкою води. Моя мама там плакала, так тихо, наче боялася, що може розбудити мене. Я глянув на неї та відвернувся. Через те, що я сказав їй раніше, щось щипали мене в куточку мого серця. Попри це, я ненавидів свою матір, яка плакала одним оком. Тому я сказав собі, що виросту і стану успішним, тому що ненавидів свою однооку маму і нашу відчайдушну бідність.

Тоді я дуже старанно вчився. Я покинув матір і приїхав в Сеул, навчався і був прийнятий в Сеульський університет. Потім одружився. Я купив власний будинок. Потім були діти. Тепер я щасливо живу як успішна людина. Мені тут подобається, тому що це місце не нагадує мені мою маму.

Це щастя ставало все більше і більше, коли до мене несподівано прийшов хтось «Що?! Хто це?! “Це була моя мати. Все ще дивлячись одним оком. Здавалося, ніби все небо розвалюється на мені. Моя маленька дівчинка втекла, злякавшись маминого погляду.

І я запитав її: «Хто ти? Я тебе не знаю !! “як ніби я намагався зробити це реальним. Я кричав на неї:« Як ти посміла прийти до мене додому і налякати мою дочку! Забирайся звідси зараз же !! » На це мама тихо відповіла: «О, мені так шкода. Можливо, я помилилася адресою», і вона зникла. Слава Богу вона мене не впізнала. Я відчув полегшення. Я сказав собі, що мені все одно, і я не буду думати про це до кінця свого життя.

Потім на мене накотилася хвиля полегшення. Одного разу в мій будинок прийшов лист про зустріч випускників школи. Я збрехав дружині, що збираюся у відрядження. Після зустрічі я спустився в стару хатину, яку раніше називав будинком, просто з цікавості там я виявив, що моя мати лежить на холодній землі. Але я не розплакався. В руці у неї був листок паперу – це був лист до мене.

 ""

Вона написала:

“Мій син. Думаю, моє життя вже досить довга. І я більше не буду відвідувати Сеул, але не питайте, чи хочу я, щоб ви приходили до мене час від часу? Я дуже сильно по тобі сумую. І я була така рада, коли дізналася, що ти приїдеш на зустріч випускників. Але я вирішила не ходити в школу. Мені шкода, що у мене тільки одне око, і я вас буду бентежити.

Розумієте, коли ти був маленьким, то потрапив в аварію і залишився з одним оком. Як мати, я терпіти не могла дивитися, як ти ріс тільки з одним оком, тому я віддала тобі свій. Я так пишалася своїм сином, що бачила абсолютно новий світ для мене на моєму місці з цим оком. Я ніколи не сумувала через твоїх вчинків. Пару раз, коли ти злився на мене. Я подумала про себе: «Це тому, що він мене любить». Я сумую за тими часами, коли ти був ще молодий поруч зі мною. Я дуже сильно по тобі сумую. Я люблю тебе. Ти для мене цілий світ. ”

Мій світ розколовся. Я ненавидів себе, який жив тільки для себе. Я плакав про мою Матір, я не знав, як виправити те, що я зробив.

Мораль: Ніколи не ненавидьте кого-небудь за його інвалідність. Ніколи не проявляйте неповагу до своїх батьків, не ігноруйте і не недооцінюєте їх жертви. Вони дають нам життя, вони виховують нас краще, ніж вони були раніше, вони віддають і продовжують намагатися давати краще, ніж будь-коли. Вони ніколи не бажають поганого здоров’я своїм дітям навіть в найсміливіших мріях. Вони завжди намагаються вказувати правильний шлях і бути мотиватором. Батьки кидають все заради дітей, прощають всі помилки дітей. Неможливо відплатити за те, що вони зробили для дітей, все, що ми можемо зробити, це спробувати дати їм те, що їм потрібно, і це просто час, любов і повагу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею