Дві повчальні історії з мораллю: сліпий і провісник

Author name 28 Жовтня 2020 в 10:10

Поділитися статтею

Ми повинні подумати, перш ніж судити інших.
Ми повинні подумати, перш ніж судити інших.

Уважно прочитайте ці історії.

Чоловік з лампою

Жив-був невелике місто. Жив один чоловік, який не бачив. Він був сліпим. Проте він завжди носив з собою запалену лампу, коли виходив з дому вночі.

Одного вечора, повертаючись додому після обіду на вулиці, він наткнувся на групу молодих мандрівників. Вони побачили, що він був сліпий, але з запаленою лампою. Вони почали коментувати його і потішалися над ним. Один з них запитав його: «Ей, хлопець! Ти сліпий і нічого не бачиш! Навіщо тоді ти несеш лампу ?!

Сліпий відповів: «Так, на жаль, я сліпий і не бачу нічого, я ношу лампу, для таких людей, як ви, які можуть бачити. Ви можете не побачити наближається сліпого і в кінцевому підсумку відштовхнути мене. Тому ношу запалену лампу ».

Групі мандрівників стало соромно і вибачилися за свою поведінку.

Мораль: ми повинні подумати, перш ніж судити інших. Завжди будьте ввічливі та вчіться дивитися на речі з точки зору інших.

Той, хто читає майбутнє

 ""

Людина, який жив дуже давно, вірив, що може читати майбутнє по зірках. Він називав себе астрологом і проводив час ночами, дивлячись на небо. Він завжди був зайнятий, турбуючись про майбутнє, і сільські жителі часто приходили до нього, сподіваючись дізнатися, що їх чекає в майбутньому.

Одного вечора він йшов відкритою дорогою за селом. Його очі були спрямовані на зірки. Йому здалося, що він побачив там, що кінець світу близький. Він занурився в думки про майбутнє. Дивлячись на зірки, він продовжував йти, не дивлячись, вниз. Раптово він впав в канаву, повну бруду і води.

Він тонув у каламутній воді та шалено намагався чіплятися за слизькі боки ями, намагаючись вибратися. Він не міг вибратися і, побоюючись за своє життя, почав кричати про допомогу. Його крики про допомогу незабаром змусили жителів збігтися.

Коли вони витягали його з бруду, один з них сказав: «Ви вдаєте, що читаєте майбутнє по зірках, але не бачите, що у вас під ногами! Це може навчити вас приділяти більше уваги тому, що знаходиться прямо перед вами, і дозволити майбутньому подбати про себе ».

«Яка користь, – сказав інший, – читати по зірках, якщо ви не можете бачити те, що прямо тут, на землі?»

Мораль: всі ми хочемо, щоб наше майбутнє було яскравим і щасливим, але час нікого не зупиняє. Кожне завтра перетворюється в сьогодні, ваше справжнє також є частиною вашого майбутнього. Завжди є завтрашній день, якого можна з нетерпінням чекати та поліпшити, але ви не можете повернутися до вчорашнього. Отже, зберігайте баланс у своє нинішнє життя, поки ви працюєте заради кращого майбутнього.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею