Зміцнюємо коріння. Рада як ростити ваших дітей

Author name 2 Листопада 2020 в 14:11

Поділитися статтею

Молоді дерева в саду
Молоді дерева в саду

Ця історія про виховання дітей, де діти подібні рослинам.

Жили-були два сусіди поруч один з одним. Один з них був учителем на пенсії, а інший – страховим агентом, який дуже цікавився технологіями. Обидва вони посадили у своєму саду різні рослини. Учитель на пенсії поливав свої рослини невеликою кількістю води та не завжди приділяв їм належну увагу, в той час, як інший сусід, який цікавиться технологіями, поливав свої рослини великою кількістю води та дуже добре за ними доглядав.

Рослини вчителя на пенсії були простими, але мали добрий вигляд. Рослини страхового агента були набагато густіше і зеленішою. Одного разу вночі через невеликого шторму пройшов сильний дощ і вітер. На наступний ранок обидва сусіди вийшли оглянути збиток, нанесений їх саду. Сусід, який був страховим агентом, побачив, що його рослини відірвалися від коренів і були повністю знищені. Але рослини вчителя на пенсії не постраждали та встояли.

Сусід страхового агента був здивований, побачивши це, він підійшов до вчителя на пенсії та запитав: «Ми обидва вирощували одні та ті ж рослини разом, насправді я доглядав за своїми рослинами краще, ніж ви за своїми, і навіть давав їм більше води. Проте мої рослини відірвалися від коренів, а ваші – немає. Як таке можливо?”

 ""

Учитель на пенсії посміхнувся і сказав: «Ви приділили своїм рослинам більше уваги та води, але через це їм не потрібно було працювати над собою. Ви полегшили їм завдання. А я дав їм достатню кількість води та дозволив їх коріння шукати більше. І через це їх коріння пішли глибше, і це зміцнило їх позиції. Тому мої рослини вижили».

Мораль: ця історія про виховання дітей, де діти подібні рослинам. Якщо їм дати все, вони не зрозуміють, яка важка праця потрібна, щоб заробити ці речі. Вони не навчаться самі працювати та поважати це. Іноді краще направляти їх, ніж давати. Навчайте їх ходити, але дозвольте їм йти своїм шляхом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею