Ваш шанс на більше благо. Повчальна історія з мораллю

Author name 3 Листопада 2020 в 11:11

Поділитися статтею

Пан
Пан

Ніхто не має права завдавати того, як ви витрачаєте гроші, зароблені важкою працею.

Був ранній ранок. Г-н Кханна готувався до роботи в офісі, коли його дружина попросила його сьогодні розкласти лише кілька речей для прання. Він запитав дружину: «Чому?» Вона сказала йому: «Оскільки наша покоївка планує відвідати свою внучку сьогодні, їй доведеться піти рано, щоб встигнути на автобус, і вона не приїде протягом двох днів». Г-н Ханна запитав її: «Куди вона їде на два дні?» Вона сказала йому: «Завтра день народження її внучки, тому вона збирається провести з нею час і відсвяткувати». Г-н Ханна сказав їй: «Добре, без проблем».

Але потім його дружина запитала його: «О, ще одне! Я повинна дати їй рупій 500 в якості бонусу? “Г-н Ханна сказав:« Чому саме зараз? Ми подаруємо їй на Різдво ». Його дружина сказала:« Ну, вона навряд чи може керувати своїми витратами, і вона відвідує свою внучку , тому не впевнена, як вона зможе впоратися, оскільки в наші дні інфляція висока. Я відчуваю, що вона може використовувати невеликий бонус ».

Г-н Кханна сказав: «О боже, я відчуваю, що ти стаєш надто чутливим і дуже хвилюєшся». Його дружина сказала: «Не хвилюйся, я скасовую наш план піти та з’їсти піцу, так ми зможемо дати їй додаткові рупії 500 в якості бонусу». Г-н Кханна сказав з посмішкою: «Ви готові вийняти піцу з мого рота … Що ж, робіть те, що відчуваєте, якщо ви готові відмовитися від 6 нарізаної піци, це нормально».

Отже, через пару днів, коли повернулася покоївка, вона мила підлогу. Г-н Ханна сидів на своєму стільці. Він запитав її: «Ви добре провели час зі своєю онукою?» Служниця відповіла: «Так, сер, мені дуже сподобалося, я витратила цілих 500 рупій за 2 дні!» Г-н Кханна сказав: «О, правда! Як ви витратили 500 рупій так швидко? »

Служниця відповіла зі щасливою посмішкою: «За 150, я купила сукню для моєї внучки, купила солодощі на рупій 50, 100 на автобусні квитки, купили браслети за рупій 50 для моєї дочки, для зятя я купила пояс за рупій 50 і останні рупій 100 я віддала внучці на покупку олівців і паперу для її школи ».

Г-н Ханна був здивований. Він почав думати про шість шматочках піци. Кожен шматочок починав битися в його голові. Він почав порівнювати вартість піци з витратами покоївки. Він був занурений в думці про те, як вона купила щось для всіх у своїй сім’ї та добре провела з ними час на день народження своєї внучки. І все це тільки за ціною піци. У той день він дещо зрозумів.

Мораль: ми маємо право робити те, що робить нас щасливими, і витрачати важко зароблені гроші, як нам подобається, для нашого щастя. Ніхто не має права завдавати того, як ви витрачаєте гроші, зароблені важкою працею. Але якщо ви відчуваєте, що витратили свої кровно зароблені гроші на щось, щоб нічого не отримати, навіть якщо це був час від часу, у вас є шанс зробити щось більш корисне для когось, слідуючи наведеної вище історії. Можливо, ви не зобов’язані це робити, але ваша невелика добра воля може багато в чому висвітлити чиєсь життя.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею