12 речей, які ви повинні пам’ятати, відчуваючи себе втраченими в життя

Author name 18 Липня 2020 в 19:07

Поділитися статтею

Пам'ятайте, що ви не перша, хто відчуває це
Пам’ятайте, що ви не перша, хто відчуває це

Що ми повинні робити, коли відчуваємо себе втраченими і самотніми?

Навіть самі харизматичні люди, яких ви знаєте, будь то люди або знаменитості, переживають дні, коли вони відчувають себе втраченими в житті і ізольованими від усіх інших.

Хоча добре знати, що ми не самотні в цьому почутті, питання все ще залишається:

Що ми повинні робити, коли відчуваємо себе втраченими і самотніми?

Ось 12 речей, які потрібно пам’ятати, коли ви відчуваєте себе втраченим в житті:

 ""

1. Визнати, що це нормально!

Правда в тому, що бувають моменти, коли вам потрібно побути на самоті. Якщо ви завжди були в контакті з людьми, це може виявитися скрутним.

Однак вивчення того, як бути самотнім і комфортним у своїй власній шкірі, додасть вам впевненості і почуття впевненості в собі.

Ми обманюємо себе через можливість стати самостійними, коли ми шукаємо постійного спілкування.

Дізнайтеся, як прийняти ваш час «я»: що таке ваш страх самотності і як його подолати

2. Використовуйте свою розгубленість і самотність в якості самостійного керівництва

Швидше за все, ви чули вислів: «Ви повинні знати, де ви були, щоб знати, куди ви йдете».

Самотність також служить сигналом життя, що вказує на те, що ви шукаєте щось. Саме тоді, коли ми знаходимося на самоті, відповіді приходять від істинного пошуку душі.

Пам’ятайте, що в житті є щось більше, ніж те, що ви відчуваєте.

3. Зрозумійте, самотність допомагає вам поглянути правді в очі

Бути в постійній компанії інших, хоча іноді і втішно, часто може відволікати, коли нам потрібно зіткнутися з реальністю ситуації.

Самотність переходить прямо в погоню і змушує вас впоратися з цією проблемою. Розглядайте це як благословення, яке може послужити каталізатором для виправлення ситуації!

Погляньте на 10 речей, які трапляються, коли ви починаєте насолоджуватися самотністю.

4. Знайте, що у вас більше контролю, ніж ви думаєте

Як правило, коли ми бачимо себе втраченими і самотніми, це дає нам привід розглядати все, з чим ми стикаємося, в негативному світлі. Це дозволяє поставити себе в режим жертви, коли правда в тому, що ви вибираєте своє ставлення в будь-якій ситуації.

Ніхто не може нав’язати вам почуття! Саме ви вирішуєте, як ви вирішите реагувати: як контролювати свої думки і бути господарем свого розуму.

5. Прийміть свободу, яку може запропонувати почуття самотності

Замість того, щоб загрузнути в жалості до себе, що багато хто схильний робити через самотність, спробуйте розглядати ваші обставини як знову здобуту свободу.

Більшість людей постійно потребують затвердження своїх точок зору. Спробуйте насолодитися тим, що вам не потрібні всі, про кого ви дбаєте, щоб підтримати ваші рішення.

6. Дізнайся, ким ти є зараз

Можливо, ви відчуваєте почуття самотності і розгубленості, тому що ваші життєві обставини ведуть вас від особистості, яку інші знають як вас.

Можливо, новий ти радикально відрізняється від старого. Зрозумійте, що життя пов’язане зі змінами і як ми реагуємо на ці зміни. Нічого страшного, що ти не той, ким був раніше.

Погляньте на цю статтю і навчитеся приймати своє недосконале я: Прийміть себе (недоліки і все): 7 переваг уразливості

7. Продовжуйте прагнути зробити все можливе

Часто у тих, хто відчуває себе ізольованим і сам по собі, розвивається пораженську відношення. Вони будуть виконувати неякісну роботу, тому що їх самооцінка низька, і їм все одно.

Ніколи не дозволяйте цьому почуттю відняти у вас почуття цінності! Завжди намагайтеся з усіх сил, і коли ви пройдете через це темний час, інші будуть захоплюватися тим, як ви залишилися рішучими, незважаючи на перешкоди, які вам довелося подолати.

І щоб жити своїм кращим життям, ви повинні зробити це ОДНЕ: вийти зі своєї зони комфорту.

 ""

8. Не забувайте, що час дорогоцінний

Коли ми занурені в море самотності і депресії, занадто легко міркувати про жалі минулих життєвих подій. Це нічого не дає, крім підживлення негативу і увічнення ситуації.

Замість того, щоб стати жертвою цієї поширеної помилки, поставте одну ногу перед іншою і визнайте кожну позитивну крок, який ви робите. Роблячи це, ви можете відсвяткувати боротьбу, яку ви долаєте в кінці дня.

9. Пам’ятайте, що речі відбуваються з причини

Кожну обставину, з яким ми стикаємося в нашому житті, призначене для навчання нас, і цей урок, в свою чергу, передається іншим.

Іноді нам пощастило знайти урок, який потрібно вивчити, в той час як в інших випадках нам просто потрібно вірити, що, якщо урок не призначений для того, щоб ми зробили висновки, то, як ми впоралися з ним, спостерігав той, хто потребував цьому. вчитися.

Ваше самотність і почуття розгубленості, в цьому випадку, хоча, можливо, і болісно, можуть навчати когось іншого.

10. Журнал за цей час

Запишіть свої думки, коли ви знаходитесь в розпал самотності і відчуваєте себе втраченим. Ви будете здивовані, коли згадаєте, як ви дивилися на речі в той час і як далеко ви зайшли пізніше.

Це час (якщо воно записано) може дати вам глибоке розуміння того, хто ви є і що змушує вас відчувати те, що ви відчуваєте.

11. Пам’ятайте, що ви не перший, хто відчуває це

Найчастіше ми відчуваємо, що ми одні, і ніхто раніше ніколи не відчував себе так. Ми думаємо про це, тому що під час нашого лиха ми мовчки спостерігаємо за оточуючими нас людьми, які здаються хорошими в усіх відношеннях.

Правда в тому, що ми не можемо знати про боротьбу тих, хто нас оточує, якщо вони не вирішать поділитися ними. Ми ВСЕ знали цю біль!

Спробуйте довіритися комусь, кому ви довіряєте, і запитайте його, як вони справляються з цими почуттями, коли відчувають це. Ви можете бути здивовані тим, що ви дізнаєтеся.

12. Зверніться по допомогу, якщо проблема не усунута

Почуття розгубленості і самотності є загальним для всіх, але зазвичай воно триває протягом відносно короткого періоду часу.

Більшість людей зізнаються в той чи інший час в «фанку». Але якщо проблема зберігається довше, ніж ви думаєте, не ігноруйте її.

Коли ваша здатність раціонально міркувати і обдумувати речі стає порушеною, не відмахується від проблеми і думайте, що вона не заслуговує на увагу. Звернутися за медичною допомогою.

Боїтеся звернутися за допомогою? Ось як можна змінити свій погляд на високі цілі!

Останні думки

 ""

Самотність і відчуття втрати у багатьох відношеннях можуть бути надзвичайно болючими, і в кращому випадку з ними важко впоратися. Однак ці почуття можуть також послужити каталізатором змін в нашому житті, якщо ми визнаємо їх і діємо.

Перш за все, бережіть своє психічне здоров’я і не варто недооцінювати його цінність. Зверніться за професійною порадою, якщо ви не можете розрізнити почуття свободи для себе і почуття відчаю.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею