Рецепт швидких малосольних огірків – такі хрусткі, все в захваті

Author name 14 July 2021 в 11:07

Поделитесь этой статьей

Малосольні огірки
Малосольні огірки

Малосольні огірки нового врожаю – це не тільки дуже смачно, але й дуже корисно.

Такі огірки відносяться до корисних ферментованим продуктам харчування. Адже засолювання огірків, іншими словами їх квашення, і є процес ферментації.

Огірки для засолювання повинні бути невеликі, оптимально довжиною 6-10 сантиметрів. Дуже добре, якщо огірки будуть недавно з грядки. Попередньо їх треба помити. Для того, щоб огірки вийшли хрусткі, перед засолкою їх рекомендується помістити в холодну воду приблизно на 2 години. Якщо огірки зібрані безпосередньо з грядки, то буде досить потримати їх в холодній воді півгодини.

Дуже зручно солити огірки в трилітровій чистій банці. У таку банку поміщається 1,5 кілограма огірків. Для приготування розсолу досить закип’ятити 1 літр води з 2-ма столовими ложками без гірки кухонної кам’яної солі. Йодована сіль, морська або сіль «Екстра» для засолювання не підходить. Якщо ви не відмовилися від вживання цукру, то для поліпшення смаку огірків в розсіл можна додати 1 столову ложку без гірки цукру.

Щоб надати огіркам неперевершений смак, на дно банки слід покласти наступні чисті спеції: 2-3 парасольки кропу, пару порваних листка хрону, гілочку чорної смородини з кількома листками, кілька листків вишні, 5-6 зубків часнику. Можна додати пару дубового листя. Все листя можна трохи прим’яти, щоб вони швидше віддавали свій аромат. Якщо ви любите гострі огірки, то можете додати кілька кілець перцю чилі. Частиною спецій при бажанні можна перекласти огірки.

Потім на спеції в банку дуже щільно поміщаються огірки в вертикальному положенні. Для прискорення процесу засолювання у огірків відрізаються кінчики. Якщо засолені огірки будуть споживатися з банки поступово, то найкраще нижню половину банки заповнити цілими огірками, а верхню – огірками з відрізаними кінчиками.

Огірки в банку заливаються трохи остиглим розсолом, який повинен повністю покрити огірки. На наступний день огірки готові і для уповільнення процесу засолювання банку з огірками переміщаємо в холодильник.

Еще рекомендуем прочитать:

Поделитесь этой статьей