Що таке фейс-фітнес та чи ефективний він

Author name 16 Грудня 2020 в 13:12

Поділитися статтею

Фейс-фітнес - чи є реальна користь
Фейс-фітнес – чи є реальна користь

На що тільки не готові йти жінки заради пружноїю і підтягнутою шкіри. Останнім часом набирає популярність фейс-фітнес. Чи ефективний він – відповідають експерти.

Що таке фейс-фітнес?

По суті, це повторювані рухи і перебільшені вирази облич для активації і нарощування м’язів. Вважайте це тренуванням з обтяженнями для обличчя – за рахунок зміцнення м’язів, які підтримують все, провисання щелепи і очей може бути менш імовірним з часом. Старіння обличчя викликано втратою еластичності, а також поступовим переміщенням жирових подушечок між м’язами і шкірою, які з часом мають тенденцію зісковзувати вниз. Ідея виконання вправ полягає в тому, що за рахунок нарощування м’язів жирові подушечки будуть більш схильні залишатися на місці, робличи обличчя пухким і молодим.

Це працює?

Можливо. У 2018 році було проведено дослідження в Північно-західному університеті, яке, показало, що 20 тижнів щоденних вправ обличчя дійсно дають більш міцну шкіру, а також більш повні верхні і нижні щоки. 16 учасниць у віці від 40 до 65 років робили вправи по 30 хвилин кожен день перші 8 тижнів і потім через день. Жінки відзначили, що стали виглядати на 3 роки молодше після закінчення дослідження, в той час як незалежні дерматологи відзначили невелике, але значне збільшення повноти щік.

Це було перше і поки що єдине заслуговуюче на довіру наукове дослідження з вимірювання ефективності фейс-фітнесу.

Чи варто займатися?

“Я рекомендую робити вправи для обличчя кожен день, – каже дерматолог з Нью-Йорка Доріс Дей, доктор медицини, – я намагаюся навчити своїх пацієнтів, як робити лицьові вправи для підтяжки та омолодження. Це допомагає продовжити лікування в кабінеті, а в багатьох випадках навіть допомагає відстрочити необхідність лікування”.

Що про це думають дерматологи

Джанет Прістовскі, доктор медицини, каже, що з точки зору поліпшення зовнішнього вигляду або запобігання зморшок немає ніякої реальної науки, яка підтримувала б фізичну форму обличчя.

“В даний час ми розуміємо, що дермальна (більш глибокий рівень шкіри) і підшкірна (жирова) сполучна тканина з часом слабшає, що призводить до появи тонких ліній, борозен і більш глибоких складок. Жодне з цих дегенеративних змін не пов’язане з м’язами”, – говорить Прістовскі.

Джошуа Зейхнер, доктор медицини, згоден з тим, що, хоча вправи для обличчя можуть поліпшити загальний тонус м’язів обличчя, вони не панацея. “Вправи можуть замінити традиційні антивікові процедури, такі як ін’єкційні наповнювачі і нейротоксини, але вони не вирішують проблеми тону шкіри, текстури і зморшок”, – говорить він.

Вправи для особи можуть мати перевагу зняття напруги для голови і шиї. Однак, якщо у вас є проблеми з напругою, порадьтеся зі своїм лікарем, щоб переконатися, що вправи для обличчя не погіршать основну проблему, таку як артрит шиї або проблеми з шийним диском.

Чи варто займатися фейс фітнесом
Чи варто займатися фейс фітнесом
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею