Стало відомо, чому потрібно застеляти ліжко щоранку і як це правильно робити: злі духи і хвороба

Author name 10 Лютого 2021 в 16:02

Поділитися статтею

Чому потрібно застеляти ліжко щоранку?
Чому потрібно застеляти ліжко щоранку?

Чому потрібно застеляти ліжко щоранку, що символізує розтріпана постільна білизна і при чому тут духи – читайте в матеріалі.

Навіщо застеляти ліжко щоранку, якщо ввечері знову лягаємо спати? На це питання у нас є кілька цікавих відповідей.

Багато з нас відразу після сну застеляють ліжко і роблять велику помилку. На думку фахівців, це робити категорично не можна. Справа в тому, що під час сну людина пітніє, а зайву вологу вбирає постільна білизна.

Коли ми відразу після пробудження застеляємо ліжко, ми самі створюємо ідеальне місце для поширення різних бактерій. Тому рекомендується відкрити вікно, і не застеляти ліжко мінімум 15-20 хвилин. У цей час можна зробити водні процедури і сніданок. Так постільна білизна провітритися і встигне висохнути. Потім сміливо можна застеляти ліжко.

Що значить розтріпана постіль?

Что значит растрепанная постель?
Що значить розтріпана постіль?

Повір’я кажуть, що незастеляне ліжко символізує хворобу, а часом навіть і смерть. Зазвичай, коли людина хворіє, вона практично не встає з ліжка. Створюється хвороблива і лінива атмосфера. Нічого не хочеться робити, немає сил і бажань.

У деяких джерелах сказано, що розтріпана постільна білизна притягує злих духів. Вони в свою чергу приносять хвороби, у людини може початися безсоння або можуть снитися кошмари.

Вірити чи не вірити в повір’я, вирішувати вам. Але, згадайте, як наші бабусі застеляли ліжко. Це був немов ритуал – гарне покривало, багато подушок у вигляді піраміди і мереживні накидки. Ліжко було особливим місцем у будинку, тому ніхто не дозволяв собі залишити розтріпану постіль на цілий день.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею