Ополіскування тарілок перед тим, як покласти їх в посудомийну машину, принесе більше шкоди, ніж користі

Author name 5 Серпня 2020 в 18:08

Поділитися статтею

Полоскати чи ні?
Полоскати чи ні?

Очищення тарілок перед тим, як покласти їх в машину, може привести до того, що вони будуть такими ж брудними.

Австралійський експерт з прибирання Ешлі Айрдейл каже, що абсолютно не потрібно чистити тарілки перед тим, як покласти їх в машину.

Ополіскування тарілок перед тим, як завантажувати їх в посудомийну машину, – тривіальна задача, яка має сенс, чи не так?

Але очевидно, що це може принести більше шкоди, ніж користі, як сказала ABC австралійський експерт з прибирання Ешлі Айрдейл: «Немає абсолютно ніякої необхідності в попередньому обполіскуванні».

Ешлі говорить, що очищення тарілок перед тим, як покласти їх в машину, може привести до того, що вони будуть такими ж брудними.

Мабуть, більшість наших посудомийних машин оснащені датчиками, які можуть визначати, наскільки брудні тарілки.

Тому, коли цикл запускається, ваша машина буде мити тарілки з допомогою форсунок, досить сильних для їх ретельного очищення.

Але якщо ми попередньо обполосніть їх, Ешлі говорить, що це може обдурити посудомийну машину, думаючи, що їй потрібно тільки найлегше миття, що пояснює, чому після повного циклу залишається брудний посуд.

Замість цього він пропонує соскребать тверду їжу у відро для сміття, перш ніж класти посуд в посудомийну машину як є – машина зробить решту важку роботу.

 ""

Якщо ви турбуєтеся про засмічення посудомийної машини, просто очищайте її фільтр раз в місяць – його можна під розпилювачем.

Але якщо ви залишили свої тарілки постояти на кілька годин перед початком циклу, можливо, буде потрібно рука допомоги, щоб видалити частину бруду.

Бріджит Гарднер, директор відділу високоефективної очистки, каже: «Якщо посуд покрита їжею, що містить білки і вуглеводи, які мають тенденцію до прилипання, наприклад, молоко, пластівці або яйця, і їх залишають на кілька годин або навіть на день перед миттям, так як посудомийна машина занадто довго буде їх мити. “

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею