Як виростити імбир на підвіконні з магазинного корінця – завжди буде свіжа спеція під рукою

Author name 2 Листопада 2020 в 15:11

Поділитися статтею

Імбирний кущик в горщику
Імбирний кущик в горщику

Ізраїльські вчені вважають, що імбир – одне з ефективних засоби захисту від коронавируса і радять нюхати його перед виходом з дому, а також, мати свіжий шматочок при собі.

Вже давно доведено, що імбир не гірше часнику та цибулі захищає від бактерій і вірусів, його рекомендують вживати під час сезону простуд і грипу. Останні дослідження показали, що і у випадку з коронавірусів свіжий корінь буде ефективний від зараження.

Корінь імбиру
Корінь імбиру

Корінь імбиру тепер можна купити в супермаркетах, але він досить швидко висихає і втрачає цілющі властивості, залишається тільки пікантний смак. А щоб завжди мати під рукою живі імбирні фітонциди, можна легко виростити кущ у себе на підвіконні. Він буде виділяти приємний аромат, дезінфікувати повітря і плюс – давати врожай.

Імбирні кущики в ящиках
Імбирні кущики в ящику

Алгоритм вирощування такий:

  1. Вибирає в магазині корінь середнього розміру, щільний і щоб на ньому були очі.
  2. Замочують у відстояною, а краще, дощовій воді на 4-5 годин при кімнатній температурі.
  3. Потім в воду треба додати трохи марганцівки (до рожевого кольору) або третину ч.л. соди – для знезараження від хвороб.
  4. У горщик або ящик набрати легкого грунту з лісу або купити готовий для пальм. Заповнити тільки на 2/3.
  5. Зверху помістити корінь трохи вдавивши його в грунт. Кожен день землю треба трохи зволожувати, щоб верхній шар не пересихав. Зробити це можна за допомогою розпилювача.
  6. Буквально через кілька днів з’являться паростки. Тоді корінь можна присипати землею, але так, щоб паростки виступали.
  7. Імбир невибагливий, йому потрібне світло, температура взимку може бути 18-20 градусів. Поливати через день, кожен день листочки обприскувати теплою водою. Раз в тиждень в воду можна додавати рідке добриво для розсади.

Перший урожай корінців можна отримати вже через 3-4 місяці – витягти рослину, корінь помити і підсушити. А невеликий шматочок знову посадити в горщик.

Вирощений імбирний корінь
Вирощений імбирний корінь

Листя імбиру сушать і їх теж можна додавати в чай, робити настій для полоскання горла при ангіні.

https://youtu.be/irb9AZG2A30

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею