Тест: що це значить, коли у кішки хвіст загнутий, як знак питання? Відповідь в цій статті

Author name 9 Листопада 2020 в 12:11

Поділитися статтею

Що це означає?
Що це означає?

Спробуй правильно відповісти на питання.

Ви розумієте поведінку кішок? Що ви знаєте про поведінку кішок? Кішки – складні істоти, і їх набагато важче зрозуміти, ніж собак! Однак для тих, хто їх знає, кішки можуть бути дуже виразними.

Спробуйте відповісти на питання: “Що це значить, коли у кішки хвіст загнутий, як знак питання?”

Внизу варіанти відповідей:

  1. Кот злиться
  2. Кот байдужий
  3. Кот хоче пограти з вами
  4. Кот переляканий

Прочитайте нижче і дізнаєтеся правильну відповідь.

Кішки спілкуються по-різному. Їх муркотіння може мати різне значення, але кішки також спілкуються за допомогою мови тіла. Наприклад, положення вух – хороший показник того, як себе почуває кішка.

Підняті вгору вуха означають, що кішка спить або щаслива, в той час, як притиснуті до голови або плоскі вуха означають, що вона тримається трохи далі, тому що вона роздратована або налякана.

Але один з кращих способів зрозуміти настрій своєї котячої подруги – це подивитися на її хвіст.

Погляньте нижче, щоб дізнатися про все, що може розповісти хвіст вашої кішки.

Як перевести на мову котячий хвіст

1. Прямо вгору котячий хвіст

Піднятий вгору хвіст – знак гарних вчинків. Коли кішка тримає хвіст високо в повітрі, вона висловлює впевненість, хвилювання або задоволення. Кішки часто вітають своїх господарів з піднятим хвостом, що є способом кішки сказати, що вона рада вас бачити.

2. Вигнутий як знак питання хвіст

Як знак питання, цей кошеня цікавий і щасливий. Прямий хвіст з вигином на кінці, який нагадує пастуша палиця, або знак питання, вказує на приязність або грайливість. Ваша кішка каже вам, що зараз гарний час, щоб почухати голову або пограти з улюбленою іграшкою.

3. Низький хвіст кішки

Цей кошеня не знає, як буде розвиватися ситуація. Коли котячі тримають хвіст низько до землі, це часто означає, що вони не впевнені в ситуації та можуть бути агресивними. Однак деякі породи, такі як перси та шотландські висловухі, схильні тримати хвіст низько, навіть коли вони знаходяться в грайливому настрої.

4. Рухається весь час хвіст означає, що щось ось-ось повинно статися. Хвости, які повільно рухаються з боку в бік, звичайні, коли кішка зосереджена на певному об’єкті, наприклад, на комаху або іграшці. Ви часто будете бачити цей рух прямо перед тим, як кішка накинеться.

5. Кішка клацає хвостом по килиму – значить наближається буря. Який швидко рухається хвіст, який розгойдується взад і вперед або вдаряє по землі, означає, що кішка роздратована або налякана і, ймовірно, буде проявляти агресію.

6. Пушить хвіст

Мені страшно, але я не хочу, щоб ви про це знали, тому я роблю своє маленьке «я» великим. Коли хвіст кішки стає як колючка або пухнастим, тварина налякана і намагається здаватися більше, щоб показати те, що вона сприймає як загрозу.

7. Кішка з підібраними хвостом – переляканий кіт

Підкладений під тіло хвіст вказує на страх, невпевненість або покірність і означає, що щось в навколишньому середовищі кішки викликає у неї занепокоєння.

8. Обгорнутий навколо вас або іншої тварини. Якщо ваш кошеня обвиває хвостом вас або інша домашня тварина, це еквівалентно обіймів коханої людини та вказує на спілкування.

9. Тремтячі або хвіст що вібрує. Коли кішки тримають хвіст прямо в повітрі та швидко трясуть їм, це зазвичай означає, що вони схвильовані або очікують чогось хорошого. Багато власників кішок повідомляють, що їхні домашні тварини роблять це до того, як їх годують або отримують частування.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею