Чи вдасться вам швидко знайти дворового кошеняти – пройдіть тест

Author name 21 Квітня 2020 в 11:04

Поділитися статтею

Знайдіть кошеня
Знайдіть кошеня

Вивчіть детально фотографію, цим ви допоможете господині кошеня знайти свого вихованця.

Уважно подивіться на одне з фото. На ньому сховався котик. Мало кому вдається моментально виявити кошеня. Потрібно напружити всю свою увагу і ви обов’язково його побачите. Вивчіть детально фотографію, цим ви допоможете господині кошеня знайти свого вихованця. Деякі люди можуть знайти тварину за 15 секунд – це хороший результат, який вказує, що ви уважний і зосереджений людина.

Вам пропонується знайти котика в японському саду, де низькі кущі і високі дерева і все це огороджено парканом. Перш ніж поглядом шукати кота, подумки сконцентруйтеся і подумайте де він міг сховатися. Як і всі хижаки, коти можуть прекрасно маскуватися на місцевості. Вони з успіхом ховаються в кімнаті і на вулиці і їх важко виявити якщо вони це не захочуть. Котик дуже норовливий за характером і на заклики господині не реагує, поки сам не захоче здатися.

Ще раз погляньте на фото – знайшли кошеня? Цей тест на уважність не самий складний, тому засічіть час і подивіться, як довго ви справлялися в завданням. За 15 – 20 секунд ви його знайдете.

 ""

Якщо ви не встигли за цей час знайти кошеня – то нижче на фотографії дається підказка в жовтому кружечку – обведений кошеня. Котик сидить на паркані і уважно спостерігає за вами і навіть не спить.

Зазначеними тестами можна тренувати вашу уважність і зосередженість. Це розвиває мозок і зорове сприйняття.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею