Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 8 відмінностей на картинці з чоловіком, який п’є чай на кухні

Author name 1 Жовтня 2021 в 17:10

Поділитися статтею

Знайдіть відмінності між картинками
Знайдіть відмінності між картинками

Якщо ви знайдете 5 або 7 відмінностей – це теж непогано. Якщо 2 або 3, то вам потрібно ще тренуватися з проходженням тестів на уважність.

Багато людей з подивом виявляють, що стали розсіяними та не можуть навіть пригадати номер мобільний свого кращого друга і до речі та свій також.

Іноді вони помічають, що пропустили час прийняття ліків і потім думають: в чому справа, чому вони стали такі розсіяними.

Просто мозок став не так працювати, він розледащів і коли виникає ситуація, що потрібно його напружити та щось пригадати, то це йому важко зробити.
Це тому, що ви його не тренували різними тестами.

Адже тест, особливо тест на уважність стимулює ваш мозок працювати, і він знаходитися завжди в тонусі та відразу реагує на поставлені перед ним завдання.

Бо і фізичні навантаження цілюще впливають на м’язи та ви себе бадьоро відчуваєте після ранкової пробіжки або прогулянки в парку або на набережній, так і мозок відволікається проходженням тесту від повсякденних завдань.

У цій статті наведено тест на уважність, який вам потрібно пройти. Необхідно за одну хвилину визначити, чим відрізняються картинки. Цих відмінностей – 8. Спробуйте за зазначений час знайти ці вісім відмінностей.

Якщо ви знайдете 5 або 7 відмінностей – це теж непогано. Якщо 2 або 3, то вам потрібно ще тренуватися з проходженням тестів на уважність.

Ну, як скільки ви відмінностей виявили на картинках?
Якщо взагалі не знайшли відмінностей або знайшли мало, то на зображенні нижче ви можете подивитися всі 8 відмінностей між цими картинками.

Удачі вам в проходженні тесту і гарного настрою!

Відмінності обведені кружками

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею