Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд одна відмінність на картинці з птахом, що сидить на гілці

Для підказки: зверніть увагу, що, як правило, ті, хто складають такі тести, відміну приховують на дрібницях або на дрібних деталях.

Ті люди які періодично проходять тести на уважність напевно вже помітили як їх очі починають шукати – наприклад відмінності на зображенні.

Ваш мозок зовсім інакше відразу дивиться на фото або картинку. Він ніби сканує і приділяє увагу всім дрібним деталям і швидко порівнює їх між собою. І потім мозок швидко видає результат.

Якщо ви не знайшли відмінності або захованого звірка на фото, то це не біда, ваша уважність ще не на такому рівні, щоб швидко знаходити відмінності. Можливо через декілька тестів ви зможете виявити відмінності швидше.

У цій статті представлений тест на уважність, який потрібно пройти за тридцять секунд. Необхідно виявити всього одна відмінність між однаковими птахами, які сидять на гілці та тримають в дзьобі гроно винограду.

Тест не складний, але цікавий і ви напевно зможете знайти це єдина відмінність.
Для підказки: зверніть увагу, що, як правило, ті, хто складають такі тести, відміну приховують на дрібницях або на дрібних деталях. Око людини спершу звертає увагу на великі об’єкти на зображенні, а потім вже не знайшовши відмінності шукає, де відміну на дрібних деталях.

Ну, як знайшли одна відмінність на картинці з птахом, яка сидить на гілці та тримає в дзьобі гроно винограду?
Якщо не знайшли, то вам потрібно приділити цьому тесту більше часу.
А дізнатися, де відміну, ви можете на зображенні нижче.

Відмінного настрою та удачі вам в проходженні тесту.

Відмінність обведено кружком

Популярне

Схожі статті

Як змінювалася з роками Джамала: від незграбного підлітка з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви

Шлях Джамали від худорлявої дівчинки з гострим поглядом до розкішної світової поп-діви є яскравим прикладом постійного розвитку, самовдосконалення та незламної віри в себе.

Вік живи, вік учись: так швидко оселедець я ще не чистила. Ніяких секретів, усе максимально елементарно

Для того, аби приготувати смачний салат чи будь-яку іншу закуску до свого столу на основі риби, для початку її потрібно якісно почистити. Розповідаємо, як це зробити.

У білосніжному костюмі з вишивкою: Олександр Усик приголомшив стильним образом перед поєдинком з британцем

Український боксер Олександр Усик приголомшив публіку костюмом з чорною вишивкою, який одягнув на пресконференцію перед поєдинком з Тайсоном Ф'юрі.