Тест на уважність: знайдіть за 1 хвилину 4 відмінності на зображенні, де хлопчик переходить вулицю зі світлофором

Author name 14 Жовтня 2021 в 12:10

Поділитися статтею

Якщо ви знайдете всі чотири відзнаки за одну хвилину, то вважайте, що ви уважна людина. Потім, потренувавшись на таких тестах ви відразу будете бачити відмінності.

Переходити вулицю необхідно за правилами, особливо це стосується дітей. Звичайно їли є світлофор, то переходити вулицю безпечніше, однак теж потрібно звертати увагу на автомашини, невідомо який водій за кермом і чи дотримується він правила.

Хлопчик переходить вулицю, а кіт уважно дивиться як він це робить. Хлопчик знає, як переходити вулицю, особливо якщо є світлофор.

На зображенні трохи предметів і тварин, але це тест середньої складності та для того, щоб його пройти дається одна хвилина. Все на зображенні велике, дрібних деталей майже немає і тому ваші очі відразу не виявити всі чотири відзнаки. Можливо одне або два відмінності між картинками ви відразу побачите, а решта дві відмінності вам буті важче знайти.

Звичайно, якщо ви раніше проходили тести такого плану, то без праці впораєтеся і з цим тестом. Однак не поспішайте та уважно подивіться на картинку. Краще якщо вам ніхто не буде заважати та ви не будете відволікатися.

Уважний новачок, також може виявити відразу дві відмінності, а два інших трохи пізніше.
Вдалося вам знайти чотири відзнаки на зображенні, де хлопчик переходить вулицю зі світлофором?

Якщо ви знайдете всі чотири відзнаки за одну хвилину, то вважайте, що ви уважна людина. Але якщо виявите за одну хвилину тільки для відмінності, про не варто засмучуватися. Потім, потренувавшись на таких тестах ви відразу будете бачити відмінності. І найголовніше такі тести – це хороша розминка для вашого мозку.

Для тих, хто не виявив чотири відзнаки на зображенні з хлопчиком, то їх можна подивитися на зображенні нижче.

Гарного настрою вам і удачі в проходженні тесту!

Відмінності пофарбовані в червоний колір

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею