Тест на уважність: знайдіть за 1 хвилину чим відрізняється на зображенні гусак – серед інших

Художник на цій картинці намалював бравого одноногого гусака - пірата. Він хвацько тримає шаблю і, на перший погляд, зовсім грізний.

Про піратів напевно все в дитинстві читали або дивилися фільми. А про бравих піратів і не тільки діти люблять дивитися захопливі серіали.

А казку “Острів скарбів” деякі люди зачитували до дірок. Грозний і нещадний капітан Флінт наводив жах не тільки на морі, але і на суші.
Навіть англійські в той час чиновники таємно пишалися, що капітан Флінт був англійцем.

Художник на цій картинці намалював бравого одноногого гусака – пірата. Він хвацько тримає шаблю і, на перший погляд, зовсім грізний. Однак якщо ви з ним зустрінетеся в бою, то вам не пощастило.

На цих двох картинках є одна відмінність, яку необхідно виявити за одну хвилину. Відразу скажемо, що ця відмінність невелика і його навіть уважна людина не відразу помітить.

Ця дрібна відміна багатьох людей ставило в глухий кут при проходженні цього тесту на уважність.
Спробуйте і ви свої сили та знайдіть чим відрізняється на двох картинках бравий гусак пірат?
Вдалося знайти це маленька відмінність? Якщо вам буде потрібно більше часу, щоб знайти відмінність – щось не звертайте увагу на годинник.

Новачкові, звичайно буде важко знайти відмінність, навіть і за більше часу ніж одна хвилина.
Однак після того, як ви потренуєтеся на інших тестах, то розгадаєте і такого роду складні тести на уважність. А зараз спробуйте удачі.
Для тих хто не виявив відміну, то його можна побачити на зображенні нижче

Удачі вам в проходженні тесту і відмінного настрою.

Відмінність обведено кружком

Популярне

Схожі статті

Після цієї вечері чоловік зробив пропозицію руки та серця друге: запечені курячі крильця в пікантній глазурі

Курячі крильця в томатно-медовій глазурі – це страва, яка вразить ваші смакові рецептори своїм насиченим смаком і ароматом. Вони підходять як для повсякденного вечері, так і для святкового столу.

З’їдять за хвилину! Новий салат з капусти на кожен день і на свято – такий простий, а розлітається на ура

Простий, але дуже смачний салат з молодої капусти – те, що треба влітку. Рецепт – швидкий, а смак виходить неперевершеним. Весь секрет цього салату у незвичайній заправці.

Софія Ротару прилаштувала онуку в надійні руки: після айтішника Соня закрутила роман з нащадком мільярдера

Онука Софії Ротару привітала свого бойфренда з днем народження. Хоч і не назвала імені чоловіка, та всі втямили – це син заможного американського мільярдера Макс Лернер.