Тест – головоломка №05-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Якщо у вас видалася вільна одна хвилина часу, то зайдіть на сайт 1 Хвилина і ви дізнаєтесь про все за короткий проміжок часу. Усього 1 хвилина.

Природно, потім вам буде цікаво ще раз туди заглянути та подивитися, що у світі цікавого сталося. До того ж на цьому сайті ви можете відпочити та пройти тест на уважність або вирішити головоломку зі сірниками. У цій статті ми пропонуємо вирішити таку головоломку. Для покращення уваги вам може бути цікава інформація нижче.

Насамперед почнімо з пояснення того, що таке уважність. Усвідомленість — це практика зосередження уваги переживання теперішнього моменту. Вона відрізняється від медитації, яка сягає своїм корінням в буддизм (але зустрічається майже у всіх релігійних традиціях) і має структуровану обставину.

По суті, медитація – це навмисне виділення часу для того, щоб зробити щось хороше для себе, тоді як уважність – це усвідомлення всього, що ви робите. Усвідомленість можна практикувати як усередині, і поза формальної медитації.

Зосередитись на переживанні цього моменту може бути так само просто, як зосередитися на теплі сонячного світла, що падає на ваші плечі, коли ви йдете на вулицю (відчуття), зосередитися на запаху теплої та свіжої випічки, що доноситься повітрям з найближчої пекарні (запах), зосереджуючись на хитромудрій тіні, що відкидається на землю високим деревом (зір), зосереджуючись на їжі, яку ви їсте, на всіх її ароматах і текстурах (смак), зосереджуючись на тому, як ваше тіло почувається, коли ви сидячи на стільці, якщо ви відчуваєте якийсь дискомфорт, будь-який біль або просто відчуваєте себе комфортно у своєму кріслі (відчуття в тілі).

Тепер ви можете вирішити головоломку зі сірниками. Якщо не рушили, то відповідь дивіться на малюнку нижче.

Відмінного вам настрою та удачі у всьому!

Рішення виділено зеленим кольором

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.