Тест – головоломка №12-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Ви коли вранці прокинулися і нікуди не поспішайте, то напевно заварюєте собі ароматну каву або запашний чай і слухаєте чи дивіться новини

Потім ми пропонуємо вам пройти тест на уважність. Це буде гарною зарядкою для вашого мозку і звичайно ви трохи відвернетесь. До того ж тести та головоломки цікаві. Тому ми вам пропонуємо чергову головоломку із сірниками. Уважна людина швидше вирішить таку головоломку. Також ви можете нижче отримати інформацію про уважність та усвідомленість.

Які джерела медитації усвідомленості?

Уважність сягає своїм корінням в стародавні суспільства Азії, де в ряді різних регіонів розвивалися медитативні практики, що налічують кілька тисяч років. Найраніші форми уважності пов’язані з буддійською традицією, яка за своєю суттю етична і керується явними зусиллями вести здорове повсякденне життя. Буддійська усвідомленість – це свого роду соціальна практика, яка спонукає практикуючих розвивати етично налаштовану свідомість.

Проте західні уявлення про свідомість дещо відійшли від цієї традиції. У той час як принципи уважного усвідомлення, концентрації та зосередженості на цей час залишалися ключовими у всьому, усвідомленість сьогодні проявляється у багатьох різних формах, і більшість духовної традиції згасла. Хоча це може не ставитися безпосередньо до вас, все ж таки корисно знати спадщину медитації усвідомленості.
Буддійська концепція саті є корінням того, що ми називаємо уважністю в сучасному світі. Відповідно до Це фу Куану, саті має чотири різні значення:

Просте усвідомлення – використання чистої уваги з моменту до моменту.
Захисне усвідомлення – більший контроль та стриманість щодо стимулів шести модальностей почуттів.
Інтроспективне усвідомлення – більш пильне спостереження за справжнім моментом, ігноруючи різні психічні стани, які постійно “забарвлюють” розум.
Навмисне усвідомлення – свідомі зусилля на формування надихаючих ідей і концепцій.

Деякі люди стверджують, що сенс було втрачено через містифікацію усвідомленості, внаслідок якої практика була адаптована та перепакована для білої західної аудиторії. З іншого боку, психологічний підхід може дати нам деяке корисне уявлення у тому, як уважність впливає мозок. Хоча спочатку буддійська духовність і науковий факт можуть здатися вам протилежностями, ці дві ідеї пов’язані сильніше, ніж ви думаєте.

А тепер переходьте до головоломки із сірниками. Чи вдалося вам її вирішити? Якщо для вас це проблема, то вірну відповідь ви можете подивитися на малюнку нижче.

Гарного вам настрою та міцного здоров’я!

Рішення виділено зеленим кольором

Схожі статті

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.