Тест – головоломка №14-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Пропонуємо вам у ці вихідні нову головоломку із сірниками. Спробуйте вирішити її. Уважна людина вирішить такі завдання якнайшвидше, а уважність можна тренувати.

Інформація нижче буде вам корисною.

Чому я маю медитувати?

Навіть якщо, на перший погляд, ви почуваєтеся щасливим, здоровим та спокійним, медитація усвідомленості все одно може принести вам величезну користь. Нехтування своїм розумом схоже на нехтування роботою по дому.  Так само як через якийсь час у будинку накопичується бруд, мотлох і безладдя, негативні думки та емоції, стреси та тривоги можуть з часом зростати та ставати непереборними. Реалізувати
Практика медитації усвідомленості може знизити ризик цього. Але заглибмось в деталі; якими є відчутні, доведені переваги медитації?

Підвищення емпатії та співчуття

У багатьох буддійських практиках основною метою медитації є посилення емпатії та співчуття. Заспокоївши розум і покращивши уважність, ми можемо навчитися ставитися до інших із більшою добротою, терпінням та повагою. Ця ідея використовується в медитативних вправах на співчуття, таких як Медитація Люблячої Доброти та Тонглен, які зосереджені на культивуванні любові та співчуття до себе та інших. Зрештою, неодмінна істина полягає в тому, що лише практикуючи турботу про себе та співчуття до себе, ми можемо поширити цю поведінку на інших людей.
Після цієї інформації спробуйте вирішити головоломку зі сірниками. Вирішили її? Якщо не вирішили, то відповідь є на малюнку нижче.

Успіхів вам і відмінного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Схожі статті

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.