Тест – головоломка №15-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Коли людина практикує тести на уважність і вирішує різні головоломки, то у неї розвивається уважність. Ми вам пропонуємо вирішити головоломку із сірниками.

А уважність і усвідомленість можна покращити та інформація нижче буде корисною.

Розблокуйте свою підсвідомість

Наше активне мислення та прийняття рішень здійснюється свідомим розумом, який обробляє одну думку за раз і не зберігає довготривалу пам’ять. Медитація усвідомленості зменшує нашу схильність до відволікань, що може призвести до більшого зв’язку з підсвідомістю, яка часто є корисним джерелом ідей, натхнення та рішень. Розкриття цього прихованого потенціалу може підвищити нашу здатність справлятися із важкими ситуаціями та мислити нестандартно.

Більше спокою та душевного спокою

Використовуючи медитацію усвідомленості, щоб відзначати та усувати свої негативні думки та емоції, ви можете розробити способи справлятися з ними у майбутньому. Деякі форми медитації усвідомленості використовують якоря чи мантри, щоб позбутися тривожних думок, допомагаючи прищепити глибше почуття спокою та душевного спокою. Фактично дослідження показують, що області мозку, пов’язані зі спокоєм, пізнанням і щастям насправді, як відомо, фізично розширюються у відповідь на щоденну практику медитації усвідомленості. Медитація усвідомленості — один із найкращих способів розвинути заспокоєний розум.

Ну, як вирішили головоломку із сірниками? Якщо вам це проблема, то на малюнку нижче є рішення.

Гарного вам настрою та удачі у всьому!

Рішення вказано на зображенні

Схожі статті

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.