Тест – головоломка №18-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Чергова головоломка зі сірниками повинна вас порадувати. Тести на уважність і головоломки прекрасна зарядка для вашого мозку, особливо для людей похилого віку

А уважність та усвідомленість можна покращувати та інформація нижче буде вам корисною.

Дізнайтесь більше про психологію усвідомленості

Найкращі ідеї сучасної психології можуть допомогти посилити силу східних традицій. Психологічний підхід до практики медитації усвідомленості може допомогти нам побачити, який вплив ми маємо на власний мозок. Дізнаючись більше про те, як розум працює, ми можемо розробити способи внесення в нього позитивних змін.

Практикуйте щоденні техніки свідомості

Чи це усвідомлена ходьба, усвідомлене спілкування або просте сканування тіла, є багато способів інтегрувати прості техніки усвідомленості у своє повсякденне життя, як ми вже обговорювали. Доповнення формальних медитацій цим більш природним підходом може допомогти вам підвищити усвідомленість розуму та тіла, покращити навички уваги та стати вдячнішими за хороші речі у вашому житті.

Спробуйте деякі керовані медитації

Використовуйте дихальні вправи, щоб знайти душевний спокій
Дихальні вправи можуть допомогти вам знайти спокій розуму і краще стикнутися з відчуттями тіла. Такі техніки, як діафрагмальне дихання, дихання Бутейко та поперемінне дихання через ніздрі, можна використовувати в особливо стресових ситуаціях або просто як частина вашого повсякденного життя, щоб сприяти спокою, рівновазі та душевному спокою.
А тепер переходьте до вирішення головоломки із сірниками. Чи вдалося вам знайти правильне рішення? Якщо це проблема для вас, то відповідь ви знайдете на малюнку нижче.

Відмінного вам настрою та удачі!

Рішення виділено зеленим кольором

Схожі статті

Нікіта Добринін та Даша Квіткова з головою поринули в нові стосунки: “Не можу сказати, та по очах усе видно”

Даша Квіткова з Нікітою Добриніним знали одне одного майже 5 років. Це не вберегло пару від розлучення. Кожен пішов по життю окремо, започаткувавши нові стосунки.

Салат “Новинка” з сиром та морквою: спробуєте раз і більше не захочете “Крабовий”. Рецепт, який не набридає

Салат "Новинка" підійде як на святковий стіл, так і на кожен день. Він дуже простий у приготуванні, складається з простих інгредієнтів та при цьому неймовірно смачний.

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.