Тест – головоломка №19-05-3: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Author name 19 Травня 2022 в 13:05

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Гарний настрій досягається чудовим станом тіла та душі. Тіло ви можете тренувати різними фізичними вправами, але потрібно також тренувати і ваш мозок

А для цього в побутових умовах підходять різноманітні тести на уважність і головоломки з сірниками. Сьогодні ми пропонуємо вам чергову головоломку із сірниками. Ви також повинні знати, що уважність і усвідомленість можна тренувати, і інформація нижче буде вам корисна.

Усім корисно практикувати уважність та усвідомленість. Хто б не хотів, щоб діти та молоді люди, з якими ми працюємо, стали більш зосередженими, спокійними, контролюючими та самосвідомими? Уважність – це метод, який може допомогти навчити та зміцнити ці здібності з часом. Практикуючи усвідомленість, люди можуть навчитися краще усвідомлювати свої думки, почуття, відчуття та навколишнє середовище. Це допомагає нам переорієнтуватися та зосередитися на сьогоденні, а не на минулому чи майбутньому.

Вправи на свідомість

Незалежно від того, чи ви є звичайним педагогом, учителем спеціальної освіти, консультантом або батьком, знайте, що у вас є сила навчати практикам усвідомленості. Вам не слід бути експертом. Насправді ніхто ніколи по-справжньому не опановує уважності. Натомість ми всі покращуємо нашу практику, чим більше ми це робимо.

Дихання дракона

Величезним компонентом уваги є навчання тому, як контролювати власне дихання. З диханням дракона потрібно сидіти прямо, вдихати, висувати язик і видихати як дракон. Спочатку це здасться дуже дурним, але це допомагає довести ідею глибокого дихання.

А тепер переходьте до вирішення головоломки на уважність. Чи вдалося вирішити головоломку з сірниками? Якщо не вдалося, то відповідь ви знайдете на зображенні нижче.

Рішення показане зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею