Тест – головоломка №22-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Author name 22 Травня 2022 в 10:05

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Представляємо вам чергову головоломку із сірниками. Спробуйте розв’язати її. А уважність можна і потрібно тренувати та інформація нижче вам буде корисна

Представляємо вам чергову головоломку із сірниками. Спробуйте розв’язати її. А уважність можна і потрібно тренувати, і інформація нижче вам буде корисною.

Зосередьтеся

Коли ви відчуваєте занепокоєння чи пригніченість, поверніть свої думки до чогось конструктивного — що у вашій владі? Ми можемо потрапити у нескінченну спіраль “а що, якщо”, але “що я можу зробити” повертає вас на місце водія. Якщо ваш розум постійно переключається на речі, які ви не можете контролювати, будьте обережні з собою і використовуйте здорові фактори, що відволікають, такі як наведені нижче.

Рухайтеся заради психічного здоров’я

Ми часто пов’язуємо переваги руху з фізичним тілом, але воно необхідно нам не менше для нашого розуму. Трохи легкої розтяжки йоги, щоб зняти напругу, швидка прогулянка вгору та вниз сходами, щоб розігнати кров та ендорфіни, чи дискотека на кухні можуть стати відмінним стимулятором настрою!

Насолоджуйтесь мікромоментами

Розбавте свій день заспокійливими практиками, які допоможуть вам почуватися добре. Це може бути так само просто, як масаж з бальзамом для рук із улюбленим ароматом, музичний твір або хвилинна медитація, щоб заспокоїтися. Тримайте себе добре нагодованим і напоєним, щоб ви могли мислити здорово.

А тепер переходьте до вирішення головоломки із сірниками. Чи вдалося вам знайти правильне рішення задачі? Якщо вам це проблема, то на малюнку нижче ви зможете побачити правильне рішення.

Чудового вам дня та гарного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею