Тест – головоломка №26-05-1: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?

Якщо вам подобаються головоломки зі сірниками або тести на уважність, то ви можете про це написати у своїх коментарях. Ми будемо вам вдячні

Ми представляємо вам у цій статті чергову головоломку із сірниками. Ви повинні знати, що уважність можна покращувати та інформація нижче буде корисною.

Уважне слухання

Виберіть музичний твір, який ви ніколи раніше не чули, можливо, жанр, який ви зазвичай не слухаєте.
Намагайтеся слухати без суджень, просто відзначаючи різні аспекти – мелодію, ритм, вокал, музичне аранжування, інструменти, які ви можете розрізнити, як це змушує вас відчувати.
У міру того, як ви стаєте більш уважним слухачем, застосовуйте ці навички на робочому місці під час розмов та зустрічей, звертаючи увагу на те, що передається словами, тоном, виразом обличчя та мовою тіла, а також на те, як все це впливає на вас. та інших.

Почніть з малого

Практика усвідомленості має безліч переваг для вашого здоров’я, продуктивності праці та ваших стосунків, але важливо починати з малого та не очікувати, що ви зможете практикувати усвідомленість протягом тривалого періоду.

 

Як бізнес-мета, поставте собі кілька цілей, можливо, починаючи з однієї хвилини на день протягом першого тижня, збільшуючи до двох хвилин другого тижня і так далі.

Ви також можете використовувати цей початковий момент для перевірки різних типів практики уважності, ви можете знайти безліч інших пропозицій в Інтернеті, щоб спробувати.

А тепер спробуйте вирішити головоломку із сірниками. Чи вдалося її вирішити? Якщо це складно для вас, то на малюнку нижче ви знайдете правильне рішення.

Удачі та гарного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Схожі статті

Плавлений сир не купую вже давно: готую його вдома за 30 хвилин. Легкий рецепт – виправдає ваші всі зусилля

Швидкий і простий рецепт ніжного та ароматного плавленого сиру із якісних інгредієнтів. Готування займе всього пів години, а результат - ніжний, смачний сир, який виправдає усі ваші зусилля.

Реперка alyona alyona весь час балансує, то скидаючи 20 кг, то набираючи знову: “Постійна боротьба протиріч”

Складається враження, що alyona alyona не переймається зайвою вагою і без комплексів вигулює купальники. Насправді ж в середині зірки відбуваються цілі баталії з приводу схуднення.

Чоловік Осадчої Горбунов розповів, як йому дається робота телеведучого: цілими днями репетиції та прогони

Юрій Горбунов поділився підготовкою до зйомок. Телеведучий розповів про важливість вивчення сценарію та обговорення деталей з режисером і костюмером та як виглядає життя за кулісами телеекрану.