Тест – головоломка №29-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність?

Author name 29 Травня 2022 в 09:05

Поділитися статтею

Перекладіть лише один сірник
Перекладіть лише один сірник

Представляємо вам у цій статті чергову головоломку із сірниками. Таким чином, можна потренувати ваш мозок і покращить настрій, а також уважність.

Уважність можна тренувати та інформація нижче вам буде корисною. Адже все можна робити не виходячи з дому та отримати відмінний результат.

Уважне спостереження

Уважне спостереження – це уважне вивчення природного об’єкта зсередини вашого оточення чи довкілля. Люди, які можуть зосередитися та уважно спостерігати за тим, що відбувається навіть протягом кількох хвилин, будуть налаштовані позитивно.

Об’єктами спостереження може бути будь-що, включаючи рослина, картина, небо і навіть птах. Таким чином, невелика перерва не тільки освіжить розум, а й надасть сили.
Приведення себе до моменту або потурання цьому процесу дозволить людям прийняти будь-які виклики у житті. Крім того, це допоможе їм краще зрозуміти речі, пробудити їх фізичні відчуття та підтримувати їхню активність протягом усього дня.

Уважне слухання

Вправи на свідоме слухання дозволять вам слухати без розрізнення, упереджень чи перешкод.

Це змусить вас усвідомити свої внутрішні думки та дії. Уважне слухання може допомогти вашим співробітникам краще зосередитися та сконцентруватися, допомагаючи нервовій системі заспокоїтися та повністю усвідомлювати сьогодення.
Практика цієї вправи може заспокоїти ваш неслухняний розум, зробити вас більш уважним та відпустити негатив.
У напружений час ви завжди можете включити улюблену музику, що дозволить людям розкрити свій розум та працювати більш ефективно.

Вирішили головоломку із сірниками? Якщо не вдалося знайти правильного рішення, то його ви можете подивитися на малюнку нижче.

Чудового вам дня та гарного настрою!

Рішення виділено зеленим кольором

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею