За 60 секунд спробуйте знайти ведмедя – тест на уважність

Author name 1 Травня 2020 в 12:05

Поділитися статтею

Цікаво де сховався ведмідь?
Цікаво де сховався ведмідь?

Якщо вам набридло дивитися серіали, а на город або дачу можна піти працювати через погану погоду і дощу – то спробуйте потренувати свій мозок на уважність.

Під час вихідних можна приділити час для відпочинку і спробувати відволіктися від насущних проблем. Якщо вам набридло дивитися серіали або читати книги, а на город або дачу можна піти працювати через погану погоду і дощу – то спробуйте потренувати свій мозок на уважність.

На фото поляна в лісі і будиночки. Однак до них в гості прийшов ведмідь, який відчув вабить запах їжі. Ведмідь причаївся і чекає коли господарі куди небудь підуть або ляжуть відпочивати. Знайти ведмедя не всякому вдається за 60 секунд.

Ведмідь має забарвлення, яка зливається з будовами і місцевістю. Для того, щоб це зробити за одну хвилину потрібно зосередитися. Коли ви його знайдете – спробуйте запропонувати цей тест своїм близьким. Так само швидко вони впораються з завданням?

Відшукали ведмедя на фотографії? Якщо це у вас вийшло за 60 секунд, то уважність у вас на висоті! Тепер вам не страшно ходити в будь-який ліс, небезпека у вигляді ведмедя ви побачите відразу.

Якщо вам не вдалося знайти клишоногого – то подивіться на фото внизу – він обведений білим кружечком.

 ""

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею