Уважна ви людина, зможете знайти кота за 30 секунд?

Author name 4 Травня 2020 в 11:05

Поділитися статтею

Де ж кіт?
Де ж кіт?

При наявності хвилинки часу і коли вам нікуди поспішати – відверніться від життєвих проблем і спробуйте знайти пухнастика в траві.

Більшість людей люблять і тримають у себе вдома котиків різних порід і забарвлень. Спробуйте знайти в траві пухнастиків, який завдяки своєму забарвленню злився з місцевістю. Рудий кіт сховався в траві і тільки 20% людей можуть швидко за 30 секунд знайти його.

Деякі люди можуть виявити котика за хвилину, іншим це не вдасться зовсім. Хочете перевірити свою уважність і гостроту зору – пройдіть тест. Коли виявите кота – перевірте на другій фотографії – чи правильно ви його знайшли?

Коли ви не вклалися в необхідні 30 секунд – є підказка: кіт знаходиться праворуч. Знайшли? Якщо немає – то дивіться фото нижче – пухнастик обведений рожевої лінією.

 ""

Якщо порівнювати як швидко зазначені тести вирішують чоловіки або жінки, то можна констатувати – у чоловіків це виходить краще. Це напевно тому, що сильна стать ще з давніх-давен розробила гостроту зору коли полювала для сім’ї. А прекрасна стать з давніх-давен дивиляся по сторонам, щоб не стати здобиччю хижака.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею