Пройдіть тести, які перевіряють взаємозв’язок між вашим мозком і зором

У цій багатолюдній сцені заховані принцеси Білосніжка, Попелюшка, Белль, Жасмин, Покахонтас і Аріель. Але як швидко їх можна виявити?

Перевірте наскільки ви добре розпізнаєте людей, захованих в натовпі, із завантаженою ілюстрацією в Playbuzz, що виразно давало шанувальникам Діснея перевага.

У цій багатолюдній сцені заховані принцеси Білосніжка, Попелюшка, Белль, Жасмин, Покахонтас і Аріель. Але як швидко їх можна виявити?

Ця вікторина, безумовно, непроста.

Хоча деяких принцес, в тому числі Белль і Покахонтас, досить легко виявити, Білосніжка, Аріель, Жасмин і Попелюшка трохи складніше.

Деякі користувачі соцмереж навіть помітили, що принцес більше, ніж ті шість, які вам довелося знайти – Аврора зі Сплячої красуні може бути помічена вгорі та в центрі, а також Кіда з Атлантиди та Мулан.

На цьому тижні з’явився знімок, на якому зображений красивий вид на озеро і гори вдалині. Але чи можете ви помітити, що відбувається насправді?

На зображенні видно красиве озеро з горами далеко. Але чи можете ви помітити, що відбувається насправді?

Якщо ви подивіться дуже уважно, ви побачите, що в пейзажі немає води взагалі.

Те, що здається озером, насправді являє собою бетонну стіну, що приховує частину пейзажу, а з іншого боку зростає чагарник.

Це одна з найбільш хитрих оптичних ілюзій в мережі, яка збивала з пантелику багатьох, хто просто не міг розгледіти те, що насправді зображено на зображенні.

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.